Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись

11.12.2013

  З 29 листопада по 10 грудня в читальному залі обласної бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулась презентація та показ кращих фільмів Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно, головною метою якого було: привернути увагу громади до того, що права людини починаються з розуміння цінності та неповторності кожної окремої особи. Організаторами фестивалю є громадська організація "М’АРТ" та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, які співпрацюють з Центром правової інформації бібліотеки.
  Не є випадковою і дата проведення фестивалю. Адже він відбувся в важливий період в історії та сучасності людства: прийняття  Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948 року та Конвенції ООН про права дитини 20 листопада 1989 року, а також задля сприяння проведенню в Україні Всеукраїнського тижня права.
  "Діти за гратами", "Ромська мрія", "Розмови на серйозні теми", "Одна", – це фільми – переможці 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини. Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Реальні історії людей, складні життєві ситуації не залишили байдужим жодного з присутніх і стали предметом обговорення. За час проведення кінофестивалю близько двохсот молодих людей – старшокласників середніх шкіл міста, студентів – відвідали бібліотеку.
  9 грудня відбулось засідання круглого столу "Кримінальна юстиція щодо неповнолітніх: стан справ на рівні місцевої громади", на якому були присутні представники органів влади  та служб, що працюють в інтересах дітей, представники громадськості міста, науковці з Білорусії. В рамках кінофестивалю була представлена плакатна  експозиція "Кожен має право знати свої права".  Центром  правової інформації  були запропоновані книжкові виставки: "Увага! Нова правова книга", "Права та свободи людини і громадянина в Україні", юридичний куточок "Правовий захист: коментарі, роз’яснення, практичні поради".

 

DSC01877 DSC01878
 DSC01892  DSC01896
 DSC02153  DSC02148
DSC01893  DSC02156

 

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020