Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 404

14.09.2017

  14 вересня до бібліотеки завітали студенти другого курсу інженерно-будівельного факультету Чернігівського національного технологічного університету з викладачем кафедри "Промислове і цивільне будівництво" Сергеєвим Андрієм Івановичем та архітектором Сташкевич Надією Миколаївною.
  У відділі документів з економічних, технічних природничих та сільськогосподарських наук бібліотекар Коваленко Галина Олександрівна провела для студентів огляд нової літератури з архітектури та містобудування, яка необхідна для подальшого фахового навчання.
  В ході екскурсії, що провела бібліотекар відділу мистецтв Золотар Валентина Трохимівна, студентів зацікавила не тільки історія бібліотеки та робота структурних підрозділів, а й виставки митців нашого міста.
  Особливо приємне враження отримала молодь від творчої зустрічі з талановитим чернігівським фотографом Грицюком Олегом Миколайовичем, виставка світлин "Світ Десни" якого нещодавно відкрилася в бібліотеці. Митець поділився секретами своєї майстерності та відповів на численні запитання студентів.
  Всі бажаючі стали користувачами бібліотеки. Партнерські відносини між закладами будуть продовжуватися і надалі.

result_IMG_0880 result_IMG_0830 result_IMG_0831
result_IMG_0825 result_IMG_0863 result_IMG_0818

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018