Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 782

25.03.2018

  Довгоочікуване сонечко, що заповнило залу; задоволення від творення краси своїми руками; колеги по групі, багато з яких вже стали подругами, – така атмосфера майстер-класу, що пройшов в неділю 25 березня в рамках проекту "Надія своїми руками".
  Дружелюбність Оксани Коропенко – ведучої майстер-класу, готовність передати свої вміння та допомогти кожній учасниці створити свій чудовий великодній сувенір дали дуже гарні результати!
  Великоднє яйце з фетру на паличці – оригінальний святковий декор, який прикрасить пасхальний кошик або інтер'єр оселі до великого свята Пасхи.
  А в суміжній кімнаті діти учасниць проекту разом із Сергієм Гончаренком захоплено майстрували "Капітошку-антистрес". Творчий процес, гарний настрій, зроблені іграшки, які допомагають зняти напругу і вирівняти настрій, – такими є результати дитячого заняття.
  Освітній проект для жінок-переселенців "Надія своїми руками" реалізується Чернігівським жіночим Клубом "Soroptimist" в партнерстві з Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В. Г. Короленка.

Валентина Меленевська

result_-щЎр_3_0157  result_IMG_0123
 result_2_0136  result_7_0153

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018