Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 143

04.06.2019

  Чернігівська ОУНБ імені В.Г. Короленка завжди відкрита для відвідувачів різних професій і віку та особливо радо відчиняє двері перед золотим майбутнім нашої країни.
  4 червня на екскурсію по бібліотеці та на виставку світлин "Антарктида: життя крижаного континенту" відомого українського біолога-полярника та дослідника підводного світу Андрія Утєвського завітали учні 1-8 класів Морівської філії І-ІІ ст. опорного закладу "Деснянський навчально-виховний комплекс".
  Дітлахи відвідали бібліотеку разом з вчителями Мариною Коваленко, Наталією Шакун та Галиною Галаган.
  Провідна бібліотекарка відділу мистецтв Катерина Мехеда цікаво розповіла школярам про виставку світлин та дослідницьку діяльність видатного українського вченого, занурюючи уяву дітлахів у загадковий та цікавий світ Антарктики.
  Оксана Плаунова, головний бібліограф відділу наукової інформації та бібліографії, ознайомила гостей зі структурою бібліотеки та роботою відділів, провівши дітей та вчителів коридорами храму знань і натхнення.
  По завершенні знайомства з ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка і дорослі, і діти, відмітили, що бібліотека – це не тільки пізнавальні книги та періодичні видання, а й виставки талановитих майстрів і художників, затишна атмосфера та цікаве проведення дозвілля.

result_IMG_0264-e result_IMG_0272-e result_IMG_0266-e
result_IMG_0286-e result_IMG_0321-e result_IMG_0291-e
result_IMG_0343-e result_IMG_0327-e result_IMG_0366-e

 

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018