Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 293

01.07.2019

result_IMG_1312   Відділ документів із гуманітарних наук підготував книжково-інформаційну виставку "Лук'яненко Левко Григорович – правозахисник, політичний і державний діяч".
  Левко Григорович Лук'яненко (1928–2018) – письменник, український дисидент, політичний і громадський діяч, один з авторів "Акту про незалежність України", колишній політв'язень (з 89 прожитих років 27 провів у радянських тюрмах і концтаборах), співзасновник Української Гельсінської групи, народний депутат чотирьох скликань Верховної Ради, Герой України, який залишив вагомий слід в історії нашої держави. У вересні 2014 року під час 21 сесії Чернігівської облради шостого скликання депутати Чернігівської обласної ради надали Левку Григоровичу звання "Почесний громадянин Чернігівської області".
  На виставці представлені книги, видання, що продовжуються, статті з періодики, з яких можна дізнатися про найцікавіші факти з життя цієї непересічної особистості.
  Тож запрошуємо всіх охочих переглянути виставку, щоб більше дізнатися про життя Левка Лук'яненка та віддати шану незламному борцю, людині-легенді, яка все життя присвятила служінню Україні.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018