Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 239

08.08.2019

  8 серпня у Центрі правової інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за участю спеціалістів Головного територіального управління юстиції, Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відділення Національної служби посередництва і примирення в області працювала точка доступу до правової допомоги.
  Відвідувачам бібліотеки надавалися юридичні консультації: з питань порядку поділу особових рахунків платників житлово-комунальних послуг, правомірності умов кредитних договорів у частині штрафних санкцій та пені, порядку встановлення лічильників електроенергії у житловому будинку.
  Також відвідувачі були ознайомлені з загальнонаціональним правопросвітницьким проєктом "Я МАЮ ПРАВО!", який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Мета проєкту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проєкту "Я МАЮ ПРАВО!", є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

result_P1010018-e result_P1010025-e

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018