Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 286

06.10.2019

  Багряні, зелені та жовті барви осені так прикрасили наше місто, ніби настало свято краси земної.
  І ось 6 жовтня відбулося третє засідання Центру творчого спілкування "Позитив" при відділі мистецтв Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.
  В читальній залі чернігівська художниця та поетеса Тетяна Тимошенко розпочала зустріч у поетично-живописному руслі. Жити в позитиві, бачити світ в яскравих кольорах, дарувати людям радість, лікувати душі мистецтвом та любов'ю – ось основні тези Центру творчого спілкування.
  На заході були присутні бібліотекарі, лікарі, поети, художники, майстри народної творчості. Очолюють Центр творчого спілкування "Позитив" Тетяна Тимошенко та Наталія Мелуа.
  Авторською піснею чарувала Євгенія Коніщева, чернігівський бард, авторка понад 100 пісень. Відома чернігівська майстриня Лариса Ганненко презентувала власну роботу та привітала всіх присутніх чарівними й теплими словами. В залі прозвучали твори письменниці та блогера Наталії Мелуа, поезії Світлани Ясневої, історика та кандидата історичних наук, вірш Ольги Шейх у виконанні Надії Яременко, директорки Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки.
  Гумор, музика, поезія живопис і спілкування – це еліксир довголіття та міцного здоров'я. Живіть у позитиві і все буде добре!

Автор тексту – Тетяна Тимошенко

 

result_IMG_3530 result_IMG_3542 result_IMG_3515
result_IMG_3545 result_IMG_3526  result_IMG_3531

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020