Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 163

30.10.2019

  30 жовтня на базі Регіонального тренінгового центру відбувся тренінг "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для нової групи користувачів бібліотеки у рамках проекту "У Всесвітній мережі всі покоління".
  Тренер проекту Олена Слєпченко привітала учасників з початком навчання, розповіла про формат роботи у рамках проекту, ознайомила з програмою тренінгів, взяла до відома побажання учасників і обгрунтувала важливість навчання комп'ютерній грамотності не тільки для молодих людей, а й для людей поважного віку. Познайомившись та поспілкувавшись, учасники проекту заглибилися у вивчення "віртуального світу".
  Користувачі навчилися основам користування комп'ютером, розглянули основні об'єкти ОС Windows та основні елементи робочого столу: вікна, ярлики, піктограми. Навчилися створювати, папки і файли, а також виконувати дії над ними: виділяти, перейменовувати, видаляти, відкривати, переміщувати, копіювати та переглядати.
  Перше заняття виявилося цікавим і насиченим, адже учасники знайомилися не тільки один з одним, але й з таким ще невідомим і поки що загадковим для них комп'ютером.

result_IMG_4153-e result_IMG_4171-e result_IMG_4140-e

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020