Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 86

10.11.2020

result_3   "ТЕМНИЙ КАЗКАР" НІЛ ҐЕЙМАН
  (до 60-річчя від дня народження)

  Ніл Ґейман – відомий англійський письменник, що пише переважно в жанрі фантастики та фентезі, а також автор сценаріїв для кінофільмів, графічних романів і телешоу. Один із найпопулярніших авторів у світі, прозваний журналістами "темним казкарем". Читати книги Ніла Ґеймана варто поціновувачам сучасної літератури з фантастичним ухилом. Письменник славиться мистецтвом сплітати сучасну реальність із фантастичними вигадками, міфологією та магією, дивувати несподіваними поворотами сюжету, зачаровувати оригінальними світами і прекрасно прописаними персонажами. Усі розповіді Ніла Ґеймана занурюють читача в чарівний світ, у якому повсякденне сусідить із фантастичним.
  Письменник з'явився на світ 1960 року у британському місті Портсмуті у звичайній робітничій сім'ї. У дитинстві активно цікавився коміксами, для яких згодом почав писати сценарії, а також зачитувався міфами й легендами народів світу, що потім знайшло відображення в його творах.
  Автор створює світи, які зовні дуже схожі на звичну для нас реальність, але при цьому вміло вплітає в них абсолютно фантастичні сюжети. Читаючи його твори, легко можна повірити, що в покинутих лініях метро живуть темні ельфи, під дахами будинків ведуть свої війни господарі щурів, а вночі серед людей ходить загадковий і незбагненний Сон, схожий на молодого чоловіка з блідою шкірою та чорним волоссям.
  Не дивно, що всі нові казки Ніла Ґеймана користуються величезною популярністю серед читачів.
  Чимало його творів було екранізовано. Напевно, ви дивилися фільм-казку "Зоряний пил", насолоджувалися мультиком "Кораліна в Країні Кошмарів", чекали на новий сезон серіалу "Американські боги". Ці та багато інших книг Ніла Ґеймана можна взяти в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка.

 

 Список літератури:result_2

  1. Ґейман Н. Обережно, тригери! [Текст] : [зб. оповідань] / Ніл Ґейман ; пер. з англ. Максима Бакалова. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 366, [2] с. 

  2. Ґейман Н. Книга кладовища [Текст] : роман / Ніл Ґейман ; пер. з англ. Світлани Філатової ; іл. Дейва МакКіна. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 350, [2] с. : іл.
  3. Ґейман Н. Небудь-де [Текст] : роман / Ніл Ґейман ; пер. з англ. Віталія Ракуленка. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 430, [1] с. – (Світовий бестселер).
  4. Ґейман Н. Зоряний пил [Текст] : [роман] / Ніл Ґейман ; пер. з англ. Дмитра Кушніра. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 239 с.
  5. Ґейман Н. Скандинавська міфологія [Текст] / Ніл Ґейман ; пер. М. Бакалов. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 255 с.
  6. Ґейман Н. Американські боги [Текст] : [роман] : авт. версія тексту / Ніл Ґейман ; пер. з англ. Галини Герасим і Олеся Петіка. – Київ : КМ-БУКС, 2017. – 694, [1] с.
  7. Ґейман Н. Океан у кінці вулиці [Текст] / Ніл Ґейман ; пер. з англ. Олеся Петіка ; іл. Ірини Стасюк. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 253, [1] с.
  8. Ґейман Н. На щастя, молоко [Текст] : [повість] / Ніл Ґейман ; пер. Бурштини Терещенко ; іл. Кріса Рідделла. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 144, [13] с.

 

  Для перегляду перейдіть за посиланням.

 

 

Підготувала Людмила Вишнивецька,

бібліотекар відділу абонемента

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020