Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 18

16.11.2020

0   Шановні друзі! Пропонуємо ознайомитися з новою віртуальною виставкою "Тримайте все у своїх руках", що інформує про літературу з психології, яку нещодавно отримав відділ документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка. Нові книжки чекають на вас!
  Виставку підготувала Надія Заваліна, бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук.

 

  Психологічне здоров'я – одна зі складових фізичного здоров'я людини. Інколи нам в житті не вистачає правильних дій, знань, мудрих порад, щоб прийняти те чи інше рішення, досягти успіхів у професійній діяльності, впоратися зі щоденними проблемами, подолати перешкоди, вплинути на емоції, адекватно виховати дитину. Психологія вчить нас стримано реагувати на різноманітні життєві обставини. Емпіричний досвід, підтримка друзів, соціальні мережі також допомагають розв'язати деякі проблеми, але з точки зору фундаментальної науки – психології, ці проблеми вже описані, досліджені та впроваджені. Існує прикладна психологія, яка предметно виявляє та позбавляє людину негараздів.

  Психологія – це наука про людину, поведінку, свідомість. Як наука психологія сформувалася понад 150 років тому. Сучасна психологія – це не просто наука, яка вивчає індивідуальні відмінності. Сьогодні психологія – це можливість зробити цей світ кращим.
  Сучасна психологія пов'язана чи не з усіма сферами життя: з освітою, медициною, професійним розвитком, військовою справою, юриспруденцією, економікою, рекламою, літературою, екологією.
  Щоб бути професійним психологом, обов'язково потрібно мати базову освіту та безперервний подальший професійний розвиток. Психологія – це не інтуїтивне, а наукове пізнання світу. Як будь-яка наука, психологія оперує виключно доведеним знанням: фактами, законами, закономірностями та тенденціями.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020