Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 34

23.02.2021

АНЕКСОВАНА БАТЬКІВЩИНА
  (До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя)


result_0   26 лютого 2020 року Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу № 58/2020 про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя як щорічної пам'ятної дати.
  Хочете бути в курсі того, що відбувалося насправді у ті дні? Тоді запрошуємо вас на віртуальну книжкову виставку "Анексована Батьківщина" (До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя).
  Саме 26 лютого 2014 року кримський парламент мав зібратися на сесію. Того дня у Сімферополі прибічникам територіальної цілісності України, кримськотатарським і проукраїнським активістам удалося не допустити проведення сесії кримського парламенту. Кілька тисяч громадян України вийшли, щоб засвідчити: "Крим – це Україна".
  Але вже наступного дня, 27 лютого, російські військові захопили всі будівлі органів української влади на території півострова та заблокували українські військові частини. 16 березня було проведено так званий референдум, а вже через два дні, 18 березня, оголошено про "приєднання" Криму до РФ.
  Протягом семи років після цього Росія продовжує вести гібридну війну, елемент якої – постійні інформаційні атаки, зокрема поширення своєї версії історії подій.
  Мета виставки – донесення до читачів об'єктивної інформації про те, що відбувалось у Криму в лютому 2014 року, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2021