Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 24

28.03.2021

  144 28 березня Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка святкує день народження! Цій шановній пані, хранительці книжкових скарбів і таємниць, виповнюється 144 роки.
  Вже нашій книгозбірні аж 144!
  Ще довго зичим жити в достатку, щасті й мирі.
  В очікуванні свята поважна мудра пані…
  Народини в неділю! Чекаєм на вітання! 

  Громадська організація "Спілка жінок Чернігівщини" щиро вітає колектив Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка з 144-річчям!
  Сьогодні так розвинений цифровий світ, що він здається майже реальним, але все одно, ніщо не замінить паперову книгу! Товсту або тонку, новеньку, із запахом друкарської фарби, або старовинну, в тендітній палітурці… Бібліотеки – багатство кожної Країни, її минуле, культурна спадщина всієї світової цивілізації зосереджена в бібліотечних сховищах і відображена в каталогах бібліотек. Ця справжня скарбниця знань неухильно поповнюється. Національний бібліотечний фонд України – її найважливіший інформаційний ресурс. Турбота про його використання та збагачення становить один із пріоритетів державної політики країни.
  І все-таки бібліотека – це не тільки багаті книжкові фонди і нові технології, це, насамперед, Люди. Саме завдяки кваліфікованим співробітникам, ваша бібліотека досягла таких високих результатів. Сьогодні, як і багато років тому, тут працюють дуже освідчені, багатогранні, цікаві люди.
  Дорогі бібліотекарі, сьогодні, в день вашого прекрасного свята, прийміть слова щирої вдячності та поваги за вашу самовіддану працю! Бажаємо вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів, щастя, добра вам і вашим родинам! Нехай робота буде вам тільки в радість. Ми дуже любимо і цінуємо вас і від душі вітаємо всіх тих, хто працює в бібліотеці зараз і працював у ній колись. Велика шана і подяка від членів нашої ГО "Спілка жінок Чернігівщини" директорці обласної бібліотеки, Інні Михайлівні Аліференко, за багаторічну співпрацю.
  Нехай ваша праця – праця хранителів людської мудрості – завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Голова ГО "Спілка жінок Чернігівщини"
Пекуровська О. М.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2021