Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека

Сьогодні: 06.03.2021

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
1   2  3   4   5   6   7   8   9   10   
Докладніше >>>
Переглядів: 39

25.02.2021

"Знамениті українці"

  Шановні читачі! Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка продовжує ознайомлювати вас з книжковими новинками за Програмою поповнення бібліотечних фондів 2020 року від Українського інституту книги.
  Працівники відділу документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка підготували віртуальну книжкову виставку  "Знамениті українці" в жанрі non-fiction (нон-фікшн).

Докладніше >>>
Переглядів: 62

25.02.2021

 Нові надходження до відділу абонемента

 

  Шановні користувачі! Пропонуємо вам ознайомитися з віртуальною виставкою нових надходжень до відділу абонемента Чернігівської універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка. Кожна нова книга – це завжди нові знайомства, нові герої, нові імена. Кожен читач знайде собі захоплення та улюблену книгу для душі.

Докладніше >>>
Переглядів: 31

25.02.2021

  25 лютого в Центрі правової інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за участі спеціаліста Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працювала точка доступу до правової допомоги. Надавалися юридичні консультації з питань повірки лічильників води, сплати коштів за транспортування газу, пенсійних виплат ліквідаторам аварії на ЧАЕС, надання субсидії.

Докладніше >>>
Переглядів: 88

24.02.2021

 "Хотіла б я піснею стати…"

 

  25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – поетеси, драматурга та громадсько-політичної діячки. Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…". Сценарій побудовано на основі біографічних даних про родину Лариси Косач та сюжетів із її життя. Головна мета заходу – показати знану поетесу як високоосвічену, європейського рівня жінку.


Докладніше >>>
Переглядів: 34

23.02.2021

  Шановні читачі! Запрошуємо вас на віртуальну книжкову виставку "Анексована Батьківщина" (До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя), яку підготувала бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Любов Семенюк.
  Мета виставки – донесення до читачів об'єктивної інформації про те, що відбувалось у Криму в лютому 2014 року, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

Докладніше >>>
Переглядів: 94

23.02.2021

 Етер "Бібліотайм"  

"Анексована Батьківщина"


  26 лютого 2020 року Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя як щорічної пам'ятної дати.
  Напередодні цієї пам'ятної дати в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся етер "Бібліотайм" з кандидатом історичних наук, доцентом, завідувачем кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Чернігівського інституту імені Героїв Крут ПрАТ "ВНЗ "МАУП" Павлом Ямпольцем.

Докладніше >>>
Переглядів: 69

23.02.2021

Ретрочитальня
  Леонід Глібов – український Езоп

 

  Перший весняний місяць – березень – відзначений народженням скромної і в той же час видатної для української культури людини – Леоніда Івановича Глібова.
  Леонід Глібов – видатний байкар, журналіст, педагог, драматург і нарешті – просто людина, яка залишила глибокий слід в українській культурі. Талант справжнього митця проявляється в тому, що його твори залишаються актуальними в різні часи і в різні епохи.

Докладніше >>>
Переглядів: 44

23.02.2021

  23 лютого відповідно до плану спільних заходів Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка і навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на 2021 рік спеціалістами центру Валентиною Прибитько, Станіславом Михайленком та студенткою 3-го курсу Чернігівського базового медичного коледжу Мариною Гучок було проведено захід "Домашня аптечка".

Докладніше >>>
Переглядів: 44

23.02.2021

  Традиційно в санітарний вівторок лютого відбулися загальні збори колективу, присвячені підбиттю підсумків роботи Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка за минулий рік. Зважаючи на карантинні обмеження, зібралися по 1–2 представники від кожного відділу.

Докладніше >>>
Переглядів: 152

22.02.2021

  Наприкінці лютого в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відкрилася звітна виставка світлин Чернігівської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.
  Минуло більше року з останнього відкриття виставки в тій залі. Гадаю, всі погодяться, що минулий рік був нелегким: фізично, психологічно… Хотілося б написати, що творчим людям поталанило трошки більше, адже їх підтримувала творчість, улюблена справа, якій можна було приділити більше часу. Набагато більше часу. Хотілося б таке написати, але це – аж ніяк не факт. Адже творити без змоги демонструвати свою творчість, отримувати відгук на неї – дуже сумно. Так, звісно, зараз наше життя стрімко перекочувало у віртуальний світ, але онлайн-спілкування ніколи не замінить живе з його обміном енергіями, поглядами, усмішками.

© НВП "Армпроект", 2002-2021