Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ краєзнавства
<<< Повернутись

16.08.2013

  15 серпня, напередодні 22-ї річниці Незалежності України, на засіданні клубу "Краєзнавець" було презентовано книгу "Віддані магії неба". Яскраве, гарно оформлене видання стало результатом дослідницького пошуку, що тривав майже три роки. У книзі вперше досліджується історія та розвиток цивільної авіації на Чернігівщині, представлені унікальні документи та фотоматеріали, що дають уявлення про діяльність Чернігівського об’єднаного авіазагону та пасажирських аеродромів "Количівка" і "Шестовиця", непрості долі "обранців неба" нашого регіону.
  Керівник проекту, директор ОУНБ ім. В.Г. Короленка Інна Михайлівна Аліференко розповіла присутнім про ідею та мету дослідження та підкреслила, що Чернігівське обласне відділення УБА певною мірою посприяло виданню книги.
  Автор-упорядник видання, бібліотекар відділу краєзнавства Вікторія Іванівна Солонікова ознайомила гостей заходу зі змістом книги та щиро дякувала за підтримку і допомогу своїм колегам з ОУНБ ім. В.Г. Короленка, працівникам Державного архіву Чернігівської області, а також всім працівникам ЧОАЗ, що надавали консультації, документи та фотоматеріали.
  В обговоренні видання взяли участь автор переднього слова, доктор економічних наук, професор, давній друг бібліотеки Володимир Савченко, відома українська поетеса Надія Галковська, директор Чернігівської обласної медичної бібліотеки Надія Яременко та, звичайно, герої книги – льотчики Чернігівського об’єднаного авіазагону Микола Колпаков, Борис Лукін, Анатолій Марценюк, Петро Невойт, Олександр Олех, Микола Штанько та ін.
Наприкінці заходу директор бібліотеки Інна Михайлівна Аліференко вручила примірники книги колегам, партнерам бібліотеки та гостям.
  Під час презентації у залі була розгорнута книжково-інформаційна виставка, яку прокоментувала ведуча заходу завідуюча відділу краєзнавства Ірина Яківна Каганова та на телеекрані демонструвались тематичні фотоматеріали.

 

DSC_0292 DSC_0380
 DSC_0393  DSC_0500
 DSC_0463  DSC_0529
 DSC_0567  DSC_0492
 DSC_0590  DSC_0661
 DSC_0671  DSC_0315
DSC_0727 DSC_0764
DSC_0293 DSC_0383

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020