Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ мистецтв
<<< Повернутись
Переглядів: 662

21.06.2018

  21 червня в "Мистецькій вітальні" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відкрилася виставка картин "Коли душа у барвах оживає…" чернігівської художниці Ядвіги Белявської.
  За професією конструктор-модельєр швейного виробництва, пані Ядвіга близько 14 років працювала художником-оформлювачем, дизайнером, бутафором. Має творчу категорію, більше 10 персональних виставок в Чернігові. Багато робіт знаходяться в приватних колекціях країн СНД, а також за кордоном: в Польщі, Чехії, Японії, США, Голландії.
  Творче натхнення художниця черпає з самого буття та чарівної краси Поліської землі.
  На експозиції "Коли душа у барвах оживає…" представлено 30 робіт у жанрі пейзажу та натюрморту, виконані аквареллю, пастеллю та олійними фарбами.
  Ядвіга Белявська:
  "Дар красномовства притаманний далеко не кожному.
  Моя мова – це руки, які не випускають пензля й олівця практично все свідоме життя. Нехай ці скромні роботи розкажуть Вам про моє відношення до світу, про любов до різних проявів життя.
  Моя творча біографія – це насамперед праця, що складається не тільки з успіхів, а й багатьох помилок та розчарувань, які все одно стали трампліном для нових робіт. Я не боюся ризикувати, фантазувати й експериментувати з різними матеріалами, змішуючи техніки та стилі. А головне – працювати над новою роботою для мене завжди радість, бо це потреба самої душі.
  У зрілому віці я почуваю себе щасливішою, ніж в юності. Стала більш терплячою, добрішою до людей. Ціную найменшу радість, бо тепер знаю – прикрості неминучі для кожної людини на землі...
  Маю надію, що мої щирі картини та акварелі додадуть вам позитивної енергії, допоможуть відновити душевну рівновагу та спочити душею…".
  Експозиція діятиме протягом двох місяців. Відділ мистецтв бібліотеки щиро запрошує гостей і жителів міста відвідати оригінальну та різнопланову виставку талановитої чернігівки Ядвіги Белявської.

result_IMG_1075 result_IMG_1077 result_IMG_1090
result_IMG_1084 result_IMG_1082 result_IMG_1089

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018