Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ мистецтв
<<< Повернутись
Переглядів: 1516

18.02.2018

  Чудові квіти з різнобарвного шифону розквітли в неділю 18 лютого у вправних жіночих руках. Майстриня хендмейду Анна Філатова з любов'ю передає свої різноманітні вміння учасницям проекту "Надія своїми руками". Дві години творчого процесу у приязній компанії пролітають швидко. Проблеми відступають, і на їх місці з'являються квіти й лагідні посмішки жінок…
  З кожним майстер-класом зростають навички їх учасниць створювати прикраси своїми руками. І вже 2–3 березня жінки-переселенці – учасниці проекту – будуть демонструвати свої вміння на щорічному міському заході "Що може жінка".
  Одночасно діти під керівництвом Світлани Олешко з гарним настроєм майстрували ляльку-оберіг. Виставку книжок про українські ляльки-мотанки підготувала Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка – партнер проекту.
  Чернігівський клуб "Сороптиміст" щиро дякує всім учасницям, ведучим і партнерам проекту "Handmade hope" та запрошує жінок-переселенців зі Сходу України та Криму приєднуватися до нашого проекту!

result_IMG_9849 result_IMG_9845   result_IMG_9828  
 result_IMG_9835 result_IMG_9819  1

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018