Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ документів із гуманітарних наук
<<< Повернутись
Переглядів: 846

12.04.2018

  Під час весняних канікул 12 квітня до Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка завітали учні 5-го класу ЗОШ № 28. Це було їхнє перше знайомство з історією бібліотеки. Екскурсію провела головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Наталія Олександрівна Утиро, яка ознайомила учнів з історією створення ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка та розповіла, що сьогодні бібліотека – це сучасний науково-інформаційний заклад, культурно-освітній та методичний центр, регіональне книгосховище творів друку, духовна скарбниця краю.
  "У 2017 році бібліотека відзначила своє 140-річчя з дня заснування. Загальний фонд бібліотеки складає близько 870 тис. примірників документів на 55 мовах світу. Ним користується понад 35 тис. користувачів. Бібліотека має найбільший в області репертуар періодичних видань. Щорічно передплачується понад 500 назв газет та журналів різної тематики. Роботу бібліотеки забезпечують 15 структурних підрозділів. До послуг користувачів загальний та п'ять спеціалізованих читальних залів, 2 Інтернет-центри на 19 робочих місць: новий (за програмою "Бібліоміст") та модернізований (за програмою LEAP "Інтернет для читачів публічних бібліотек"), значний інформаційний апарат", – повідомила Наталія Олександрівна.
  Гості ознайомилися з книжковими виставками, світлинами художників, фотохудожників, майстрів народної творчості.
  Учні з цікавістю та задоволенням переглянули кінострічку "Історія створення книги". Велике захоплення отримали від книжкових лабіринтів відділу збереження основного фонду. Працівники відділу розповіли про фонд, який налічує 680 тис. примірників. Майбутнім користувачам дуже сподобалось у бібліотеці. Вони запевнили працівників бібліотеки, що через декілька років будуть активними читачами Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

result_IMG_7691 result_IMG_7675    result_IMG_7680
 result_IMG_7674  result_IMG_7669  result_IMG_7657
 result_IMG_7662  result_IMG_7655  result_IMG_7654

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018