Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ документів із гуманітарних наук
<<< Повернутись
Переглядів: 907

13.04.2019

  Нехай відкриється Душа, і в світ несе любов,
  Чарівна жінка – Світ, Світанок, відкриє серце навстіж знов
  Історію носимо в собі, її під різним поглядом можливо розуміти,
  Очима нашої Душі почути, і з різних боків переглянути, відкрити.
  Душа не має національності, не має кольору та мови,
  Тільки барвами внутрішнього світу єднаються серця, якщо вони готові.
  Н. Кривопиша

  13 квітня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося відкриття виставки картин і творча зустріч з художницею Іриною Бірюковою та поетесою Надією Кривопишею. Під час зустрічі учасники заходу намагалися віднайти відповідь на запитання "Як розкрити свій внутрішній світ?".
  Надія Кривопиша своєю поезією продемонструвала, що пізнати внутрішній світ людині допомагають п'ять відчуттів: зорові, слухові, нюхові, смакові та тактильні. Духовність людини можна описати, як унікальну чарівну скриньку: все, що ми бачимо, відчуваємо, переживаємо, переймаємо як досвід – все це і становить наше внутрішнє наповнення. Це індивідуальний досвід кожної особистості.
  Тренери "Центру здорового способу життя" відкрили таємниці йоги: показали різні вправи для розслаблення, концентрації, дихання. Адже пізнання цієї філософії дарує людині відчуття гармонії.
  На зустрічі співали пісні, розігрували міні-вистави, одна з яких мала назву "Розмова з Богом". Зануритися у творчий світ допомагали різноманітні конкурси. Особливо вразив конкурс на розкриття творчого потенціалу.
  З виставкою картин аудиторію ознайомила Ірина Бірюкова. Її живописні роботи у всіх барвах веселки розповідають про людину, Бога, Космос, Любов ("Очима Душі", "Зустріч", "Звучання тиші", "Енергетичний потік", "Подих Любові", "Подих Неба", "Океан Розуму" та ін.). Творчість художниці продемонструвала, що людина – це теж безмежний Всесвіт найрізноманітніших відчуттів і почуттів, емоцій і настроїв, задумів та ідей, понять і образів, фантазій та ідеалів. Тому пізнання внутрішнього світу людини не менш необхідне і важливе, ніж пізнання навколишньої дійсності.
  Творча зустріч пройшла весело, цікаво і пізнавально.

result_IMG_7777 result_IMG_7947 result_IMG_7954
result_IMG_7845 result_IMG_7784 result_IMG_7807
result_IMG_7781 result_IMG_7912 result_IMG_7872
result_IMG_7911 result_IMG_7894 result_IMG_20190413_134528

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018