Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 166

18.02.2021

  18 лютого в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося перше цього року й перше після довгої перерви, викликаної карантинними заходами, засідання клубу "Краєзнавець", де було презентовано книгу "Нас, друзі, Менщина єднає". Автори книги, відомі чернігівські журналісти Олена Кияшко і Микола Тищенко та юрист, полковник міліції Іван Кирієнко – члени неформального об'єднання "Менське земляцтво в Чернігові", яке було створене в нашому місті далекого 1992 року. Саме про це поважне товариство і йде мова у виданні.
  З відновленням активної діяльності бібліотеки та виходом у світ іще однієї гарної краєзнавчої книги привітала присутніх заступник директора бібліотеки з наукової та інноваційної діяльності Алла Мальована.
  Представив книгу перший і незмінний президент "Менського земляцтва в Чернігові" Сергій Дмитренко. Про непросту організаційну та творчу складову створення прекрасно ілюстрованої книги розповідали її автори.
  Поважну делегацію Менщини на заході представляв відомий господарник і управлінець Федір Фесюн, який емоційно, зі сльозами на очах зізнавався у любові до рідного краю, розповідав про досягнення знаних земляків. Його підтримали герої книги – голова Менської районної державної адміністрації 2016–2019 рр. Валерій Щукін, заступник голови Чернігівської районної ради Василь Леоненко, заслужений працівник сільського господарства України, організатор служби фітосанітарної безпеки в Чернігівській області Володимир Яременко, активна членкиня земляцтва, лікарка Ольга Шарамко.
  Підбив підсумки засідання клубу голова правління Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, президент клубу "Краєзнавець", професор Олександр Коваленко. Він зазначив, що на Чернігівщині з'явилося цікаве видання, що достойно представляє новітню історію краю в особах.
  У читальній залі була розгорнута книжково-ілюстративна виставка "Менщина: тепло рідного дому", яку представила модератор заходу, завідувачка відділу краєзнавства Ірина Каганова.

result_DSC00168 result_DSC00190 result_DSC00170
result_DSC00175 result_DSC00177 result_DSC00172
result_DSC00206 result_DSC00203 result_DSC00200
 result_DSC00209 result_DSC00193  result_DSC00213

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2021