Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека

Сьогодні: 21.04.2021

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
1   2   3   4   5  6   7   8   9   10   11   12   13   14   
Докладніше >>>
Переглядів: 59

04.03.2021

Рукоділля – це магія

 

  Чудові наші жінки, ось і наближається наше улюблене свято – 8 Березня! І нехай дехто сперечається, чи потрібно відзначати Міжнародний жіночий день… Ми, тамуючи подих, чекаємо від наших найрідніших чоловіків – синів, братів, коханих – таких милих серцю сюрпризів, щирих проявів любові та піклування. Ми біжимо, поспішаємо, підганяємо життя, і так необхідні інколи ці святкові зупинки, щоб озирнутися навкруги, побачити, який гарний цей світ, як чудово жити! Ми ділимо світ навпіл із чоловіками, і якою ж тяжкою інколи буває ця половина, скільки труднощів випадає на долю наших жінок! Але жінка – на те вона і жінка, бо вміє як ніхто створити у своїй оселі красу та гармонію, острівець затишку серед життєвого бурхливого моря! І хочеться бігти додому, і всі проблеми здаються вже не такими складними, все можна пережити, якщо на тебе чекають затишна домівка, любляча мати, кохана жінка!
  Шановні жінки, берегині сімейного вогнища, напередодні свята відділ документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка підготував для вас книжкову виставку "Рукоділля – це магія"

Докладніше >>>
Переглядів: 143

04.03.2021

  4 березня  у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка у рамках клубу "Краєзнавець" відбулося урочисте вручення обласної літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова цьогорічним лауреатам.

Докладніше >>>
Переглядів: 130

03.03.2021

Всесвітній день дикої природи


  3 березня – Всесвітній день дикої природи. Мета відзначення цієї дати – привернути увагу суспільства до цінності й різноманіття дикої природи, нагадати про необхідність посилити боротьбу зі злочинами проти неї, а особливо з браконьєрством. Тож пам'ятаймо, що дика природа – це невід'ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Тому захищати тварин і рослини у природному середовищі – завдання кожного з нас.
  Відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка зробив добірку книг, пов'язаних з дикою природою, іноземними мовами. Це чудова нагода попрактикувати іноземні мови, якими ви володієте, переглянути гарні ілюстрації та дізнатися більше інформації про довкілля.

Докладніше >>>
Переглядів: 108

03.03.2021

Юрій Кондратюк – піонер космонавтики


  Продовжуючи цикл книжкових виставок "Відомі імена в науці і техніці", бібліотекарі відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук підготували книжкову виставку, що розповідає про життя і діяльність українського вченого-винахідника Юрія Васильовича Кондратюка – талановитого механіка-самоучки, автора низки статей і досліджень з ракетної техніки.
  Народився Юрій Кондратюк 21 червня 1897 року в Полтаві. Його справжнє ім'я – Олександр Гнатович Шаргей. Батько, Гнат Бенедиктович Шаргей, був чиновником, мати, Людмила Львівна Шліппенбах, – учителькою. Змалку хлопчик дуже захоплювався математикою, і коли 1914 року він почав учитися в Полтавській чоловічій гімназії, не раз дивував своїх наставників глибоким знанням не лише математики, але й природничих наук. Полтавська гімназія мало чим відрізнялася від усіх навчальних закладів царської Росії. Порядки, що панували в гімназії, гнітили вразливого, з дуже розвинутою уявою хлопця. І він усе більше заглиблювався в себе й читав, читав… Улюбленими письменниками юного гімназиста були Жуль Верн і Герберт Уеллс. Твори цих письменників-фантастів захоплювали хлопчика, будили в ньому думку, переносили в інший світ – світ розумних людей та чудових машин.

Докладніше >>>
Переглядів: 81

03.03.2021

  Електронна бібліотека Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка поповнилася новою книжкою. "Людинка з глечика" – збірка казок різних народів світу. Її авторка – сеньйора Людмила Шутько. Упорядники та перекладачі з італійської мови – Сергій Дзюба й Ганна Маджуга. Чудові ілюстрації – справа рук талановитої художниці Марини Скоробагатько. Збірка побачила світ 2020 року в чернігівському видавництві "Десна Поліграф".

Докладніше >>>
Переглядів: 59

27.02.2021

  27 лютого відбулася онлайн-зустріч "Стандартизовані тести – що це таке і з чим їх "їдять" (центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка).
  Представник консультативного центру мережі EducationUSA Дмитро Лукашенко розповів про стандартизовані тести (ACT, SAT, TOEFL, GRE, GMAT, IELTS та Duolingo), їх різновиди, особливості складання й допоміжні матеріали для підготовки.

Докладніше >>>
Переглядів: 99

26.02.2021

Революційна доба в Україні 1917–1921 рр.
(до 100-річчя подій)

 

  Постійна книжкова виставка "Революційна доба в Україні 1917–1921 рр." (до 100-річчя подій), з якою всі охочі можуть ознайомитись у відділі документів із гуманітарних наук, поповнилася новими виданнями, які відділ отримав завдяки Українському інституту книги за Програмою поповнення бібліотечних фондів 2020 року.
  До вашої уваги пропонуємо віртуальну виставку книжкових новинок з цієї тематики, яка стане у пригоді всім, хто цікавиться історією України.

Докладніше >>>
Переглядів: 101

25.02.2021

"Знамениті українці"

  Шановні читачі! Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка продовжує ознайомлювати вас з книжковими новинками за Програмою поповнення бібліотечних фондів 2020 року від Українського інституту книги.
  Працівники відділу документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка підготували віртуальну книжкову виставку  "Знамениті українці" в жанрі non-fiction (нон-фікшн).

Докладніше >>>
Переглядів: 134

25.02.2021

 Нові надходження до відділу абонемента

 

  Шановні користувачі! Пропонуємо вам ознайомитися з віртуальною виставкою нових надходжень до відділу абонемента Чернігівської універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка. Кожна нова книга – це завжди нові знайомства, нові герої, нові імена. Кожен читач знайде собі захоплення та улюблену книгу для душі.

Докладніше >>>
Переглядів: 89

25.02.2021

  25 лютого в Центрі правової інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за участі спеціаліста Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працювала точка доступу до правової допомоги. Надавалися юридичні консультації з питань повірки лічильників води, сплати коштів за транспортування газу, пенсійних виплат ліквідаторам аварії на ЧАЕС, надання субсидії.

© НВП "Армпроект", 2002-2021