Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ краєзнавства
<<< Повернутись
Переглядів: 1056

08.02.2018

  8 лютого на засіданні клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги письменника та журналіста Миколи Будлянського "Час рікою пливе" (нариси про село Олишівка Чернігівського району) та збірки "Твої таланти, рідний краю: обдаровані діти Чернігівського району", яку підготували спеціалісти відділу освіти Чернігівської районної державної адміністрації.
  Микола Будлянський розповів про свою роботу над книгою, про творчий пошук та історію древнього містечка Олишівка та його мешканців. Він підкреслив, що книга "Час рікою пливе" побачила світ завдяки підприємцю, голові Олишівського сільгосппідприємства у 1987–1999 рр. Володимиру Хоменку, який також був присутній на заході та поділився спогадами про Олишівський період свого життя. Володимир Хоменко підкреслив, що це був найкращий період його життя.
  В обговоренні книги взяли участь настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці смт Олишівка Чернігівського району отець Іоанн, голова Олишівської об'єднаної територіальної громади Сергій Малець, завідувач селищної бібліотеки-філіалу Тетяна Шеремет, депутат Чернігівської районної ради Василь Ярмоленко, представник Товариства "Чернігівське земляцтво у Києві" Анатолій Коваль. Президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, письменник та журналіст Сергій Дзюба поздоровив М. Г. Будлянського з виходом його нових творів та вручив йому диплом лауреата літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2018 рік.
  Начальник відділу освіти Чернігівської районної державної адміністрації Тетяна Маханькова представила збірку "Твої таланти, рідний краю: обдаровані діти Чернігівського району".
  Підсумовуючи, голова правління Чернігівської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України, президент клубу "Краєзнавець", директор Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка, професор Олександр Коваленко зауважив, що цінність краєзнавчих досліджень полягає у вивченні історії держави через історію окремих особистостей та сіл і містечок регіону.
  Свою пісенну емоційну творчість присутнім подарували учасники самодіяльного музичного колективу селища Олишівка та учениця школи с. Роїще Чернігівського району Катерина Скачок, яка прочитала вірш знаної поетеси Надії Галковської "Вільхова гілка".
  Під час заходу демонструвалася книжково-ілюстративна виставка "Ідуть роки, міняються століття і в книгах залишають відбиття...", яку прокоментувала модератор заходу, завідувач відділу краєзнавства Ірина Каганова.

result_IMG_5433 result_IMG_5446 result_IMG_5421
result_IMG_5513 result_IMG_5463 result_IMG_5467
result_IMG_5495 result_IMG_5492 result_IMG_5530
result_IMG_5415 result_IMG_5539 result_IMG_5455

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018