Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ документiв iноземними мовами

Сьогодні: 27.09.2021

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009
1  2   
Докладніше >>>
Переглядів: 237

31.03.2021

  Поезія – океан барв та відчуттів, що сплітаються в шаленому ритмі й дарують емоції, формують світогляд і вчать любові. Найдавніші вірші, за твердженням істориків, були написані ще у ХХІІІ столітті до нашої ери. Проте й нині поезія може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запитання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до цього виду творчості широку суспільну увагу.
  21 березня відзначається Всесвітній день поезії, і це свято сприяє можливостям ширше заявити про себе невеликим видавництвам, завдяки чиїм зусиллям, переважно, доходить до читачів творчість сучасних поетів, літературним клубам, що відроджують одвічну традицію живого поетичного слова.

Докладніше >>>
Переглядів: 699

28.03.2021

  21 березня відзначають Всесвітній день лісів, аби привернути увагу до ролі і значення лісів та лісового господарства в житті суспільства. Щороку цього дня фахівці в усьому світі знаходять час для обговорення цінності лісу. Населення може дізнатися, як відбувається або ж має відбуватися збалансоване управління лісами, невиснажливе використання лісових ресурсів (без заподіяння шкоди лісовим екосистемам) з метою їх збереження для майбутніх поколінь. Свято вже минуло, але тема завжди актуальна.
  Відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка зробив добірку книг про ліси іноземними мовами. Це чудова нагода попрактикувати іноземні мови, якими ви володієте, переглянути гарні ілюстрації та дізнатися більше інформації про природу та ліси зокрема.

Докладніше >>>
Переглядів: 220

20.03.2021

Міжнародний день французької мови


  Міжнародний день французької мови (фр. Journée de la langue française aux Nations unies, англ. UN French Language Day) – свято, що відзначається щорічно 20 березня. Це свято було засновано Організацією Об'єднаних Націй недавно – лише у 2010 році для святкування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН. Крім Франції, мова широко поширена в Бельгії, Швейцарії, Канаді та багатьох інших країнах. Крім іншого, на сьогодні французька мова – одна з найпопулярніших у світі об'єктів вивчення серед іноземних мов. Число людей, здатних спілкуватися французькою, досягає майже 200 мільйонів. Французька мова сама по собі залишається однією з світових культурних цінностей. Саме цією красивою і вельми виразною та багатою мовою говорили і писали Вольтер, Дідро, Гюго, Дюма, Бальзак, Рабле, Золя, Жакоб, Аполлінер, Помпіду, Камю… – і тільки ця мова може зберегти і передати всі тонкощі їх безсмертних творів.

Докладніше >>>
Переглядів: 190

14.03.2021

  14 березня у відділі документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулася зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks".

Докладніше >>>
Переглядів: 235

10.03.2021

Clear World Around Us

 

  Запрошуємо всіх охочих переглянути віртуальну книжкову виставку "Clear World Around Us". У вас є унікальна можливість ознайомитися з добіркою оригінальних книг з екотематики, адже ця виставка присвячена проголошенню 2021–2030 років Десятиліттям відновлення екосистем. Ця ініціатива спрямована на активізацію зусиль з масштабного відновлення деградованих і пошкоджених екосистем задля ефективної боротьби зі зміною клімату, підвищення продовольчої безпеки, водопостачання та біорізноманіття. Бережіть природу і насолоджуйтеся читанням книг!

Докладніше >>>
Переглядів: 250

03.03.2021

Всесвітній день дикої природи


  3 березня – Всесвітній день дикої природи. Мета відзначення цієї дати – привернути увагу суспільства до цінності й різноманіття дикої природи, нагадати про необхідність посилити боротьбу зі злочинами проти неї, а особливо з браконьєрством. Тож пам'ятаймо, що дика природа – це невід'ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Тому захищати тварин і рослини у природному середовищі – завдання кожного з нас.
  Відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка зробив добірку книг, пов'язаних з дикою природою, іноземними мовами. Це чудова нагода попрактикувати іноземні мови, якими ви володієте, переглянути гарні ілюстрації та дізнатися більше інформації про довкілля.

Докладніше >>>
Переглядів: 283

21.02.2021

Міжнародний день рідної мови

 

  Міжнародний день рідної мови, також Міжнародний день материнської мови (англ. International Mother Language Day) – день, який відзначають щороку 21 лютого починаючи з 2000 року для підтримки мовного та культурного різноманіття і багатомовності.

Докладніше >>>
Переглядів: 270

11.02.2021

11 лютого – Міжнародний день жінок та дівчат у науці

  Міжнародний день жінок та дівчат у науці – міжнародний день ООН, приурочений до критично важливої ролі жінок і дівчат у науці. Відзначається та щорічно проводиться 11 лютого за підтримки ЮНЕСКО і спеціальної структури ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, маючи на меті сприяння повноцінному та рівному доступу жінок і дівчат до участі в науці.

Докладніше >>>
Переглядів: 260

10.02.2021

 10 лютого – Всесвітній день зернобобових

 

  Всесвітній день зернобобових – це глобальна подія, визначена ООН, яка визнає важливість бобових культур (нут, суха квасоля, сочевиця, сухий горох та люпин) як глобальної їжі. Він відзначається щорічно 10 лютого, починаючи з 2019-го. Це святкування – визнання вирішальної ролі, яку зернобобові можуть відіграти у досягненні всеосяжного, далекосяжного та орієнтованого на людину набору універсальних і трансформаційних цілей та завдань ООН зі сталого розвитку плану дій до 2030 року, який прагне зміцнювати загальний мир.
  Відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка зробив добірку книг, пов'язаних із зернобобовими, іноземними мовами. Це чудова нагода попрактикувати іноземні мови, якими ви володієте, переглянути гарні ілюстрації та дізнатися рецепти із зернобобовими.

Докладніше >>>
Переглядів: 754

07.02.2021

  7 лютого відбулася онлайн-презентація книги Ірини Скібенко "Nina and Eve. First Тrip to the Sea".
  Маленькі учасники змогли вирушити в захопливу подорож разом з головними героями книги, а також покращити свої знання англійської. Діти з авторкою прочитали й переклали декілька розділів книги, виконали різноманітні вправи та гарно провели час.

© НВП "Армпроект", 2002-2021