Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ мистецтв
<<< Повернутись
Переглядів: 132

17.05.2018

  17 травня, у Всесвітній день вишиванки, читальна зала Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка знову наповнилася чарівними мелодіями, бо вже традиційно з концертом "Година вокальної музики" завітали студентки ІІІ-ІV курсів Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького під керівництвом народної артистки України Лариси Роговець.
  Молоді артистки, разом з талановитим концертмейстером Наталією Пономаренко, представили цікаву та різноманітну програму.
  Альона Чучвага виконала "Арієту-романс Лізи" із оперети "Акуліна" (І. Ковнір) та "Пісню Анюти" з кінофільму "Веселі хлоп'ята" (І. Дунаєвський). Дівчина підкорила глядачів своїм дзвінким, чистим голосом та емоційним єднанням з любителями прекрасного через музику.
  Продовженням концерту став виступ Дарини Грибань, яка виконала пісні "Без ума, без разума" (О. Даргомижський) та "Романс Поліни" з опери "Пікова дама" (П. Чайковський). Надривний трагічний репертуар личить голосу дівчини, яка добре маневрує між високими й низькими нотами та гарно відчуває і передає емоції композиції глядачу.
  Поліна Єрко запам'яталася слухачам сильним академічним голосом. Дівчина виконала "Аріозо куми" з опери "Чародійка" (П. Чайковський), українську народну пісню "Як поїхав мій миленький" (обробка Ж. Колодуб) та "Скажи, о чем в тени ветвей…" (П. Чайковський), пропустивши через призму власних відчуттів мелодію й слова та поділившись цими почуттями з усіма глядачами.
  Технічно складну "Арію Джильди" з опери "Ріголетто" (Дж. Верді) бездоганно виконала цьогорічна випускниця Марія Ситайло, чим заслужила бурхливі оплески. Дуже легким та піднесеним здався "Солов'їний романс" (А. Кос-Анатольський), хоч і зрозуміло, що за цим виступом стоїть неабияка робота як студентки, так і викладача Лариси Роговець. Голос, рухи, міміка дівчини – все було пронизане зворушливою мелодією композицій. Її дзвінкий голос летів вдалину, у музичні простори, зачаровуючи глядачів.
  Родзинкою концерту стало виконання трьома студентками "Терцету трьох дам" з опери "Чарівна флейта" (В. А. Моцарт). Хороша взаємодія дівчат на сцені під час виступу та яскравий і артистичний номер безумовно запам'яталися аудиторії. Підкорило залу і чарівне багатоголосся студенток, що виконали "Тріо дівчат" з оперети "Сто чортів і одна дівчина" (Т. Хрєнніков). Поєднання голосів у композиції вилилось у хитре та магічне сплетіння тонкого музичного мережива.
  Приємні голоси юних співачок проникали в найпотаємніші куточки сердець кожного з присутніх та наповнювали їх хвилюванням та спогадами. Концерт студенток в котрий раз підтвердив, що в Чернігівському музичному коледжі ім. Л. Ревуцького працюють високопрофесійні викладачі та навчається талановита й артистична молодь. Майбутнє України обов'язково буде яскравим, творчим та щасливим!

result_IMG_9530  result_IMG_9547  result_IMG_9555
 result_IMG_9535  result_IMG_9543  result_IMG_9542
 result_IMG_9560  result_IMG_9574  result_IMG_9572

<<< Повернутись

Оголошення

  27 червня об 1100 біля Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбудеться акція до Дня Конституції України. Програма.

22620773

Безкоштовні юридичні  та Skype консультації

Кожного 2-го та 4-го четверга місяця (14 червня)
з 1500 до 1630
у Центрі правової інформації.
Запис за тел. (0462) 67-61-97
E-mail: сpi_lib@ukr.net
Skype: центр права (dcc.chernigiv)
22620773

Відділ документів іноземними мовами та ІЦ "ВІКНО В АМЕРИКУ" запрошують усіх бажаючих спілкуватися іноземними мовами:

 

Вівторок

1800 – Клуб італійської для початківців

(5, 19 червня)

 

Четвер

1800 – Німецька із задоволенням для початківців

(7, 14, 21 червня)

 

Субота

1200 – Клуб китайської мови

(9, 16, 23, 30 червня)

1430 – Public Speaking Training in English "Strong Voice"

(2, 16 червня)

1500 Італійська для тих, хто вдосконалює

(2, 23, 30 червня)

  

Неділя

1500 – English Speaking Club

(3, 10, 17, 24 червня)

Чекаємо на Вас!

22620773

01   

"Фонд родини Нечитайло" надає можливість замовити книги шрифтом Брайля для безкоштовного тимчасового використання (терміном до 6 місяців) у формі адресної розсилки. Книги можуть бути замовлені представниками бібліотеки або батьками незрячих дітей на сторінці "Книги Брайлем" сайту Фонду.

22620773

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ
ДО СПІВПРАЦІ!

  Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці небайдужих громадян, що відчувають у собі педагогічний талант.
  Пропонуємо вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу "Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для людей поважного віку. Докладніше...

22620773


  © НВП "Армпроект", 2002-2017