Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ мистецтв
<<< Повернутись
Переглядів: 317

22.02.2021

  Наприкінці лютого в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відкрилася звітна виставка світлин Чернігівської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.
  Минуло більше року з останнього відкриття виставки в тій залі. Гадаю, всі погодяться, що минулий рік був нелегким: фізично, психологічно… Хотілося б написати, що творчим людям поталанило трошки більше, адже їх підтримувала творчість, улюблена справа, якій можна було приділити більше часу. Набагато більше часу. Хотілося б таке написати, але це – аж ніяк не факт. Адже творити без змоги демонструвати свою творчість, отримувати відгук на неї – дуже сумно. Так, звісно, зараз наше життя стрімко перекочувало у віртуальний світ, але онлайн-спілкування ніколи не замінить живе з його обміном енергіями, поглядами, усмішками.
  Тож на вернісажі дізнавалися, як минув рік у фотохудожників, які нагороди вони здобули і чи здобували їх узагалі.
  На виставці, яку можна переглянути в бібліотеці протягом лютого–березня, представлено 45 світлин 15-ти авторів. Цього року різноманіття жанрів просто вражає: пейзаж, портрет (включно з художнім та психологічним), натюрморт, анімалістика, макро, абстракція, стріт-фото, тревел-фото, філософські та сюжетні світлини.
  Згідно з інформацією організації, загалом протягом 2020 року ЧОО НСФХУ провела такі заходи: звітну фотовиставку світлин за 2019 рік членів і кандидатів Спілки в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка, онлайн-фотовиставку з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; тематичні фотоконкурси до Всесвітнього дня фотографії; фотовиставку, присвячену Всесвітньому дню фотографії, в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. Галагана.
  Усі фотомитці, які презентували світлини на виставці, жили активним мистецьким життям: брали участь у безлічі фотоконкурсів та виставок, співпрацювали з модними журналами, допомагали чужим проєктам і впроваджували власні художні й соціальні фотопроєкти.
  Та, гадаю, декілька знакових подій у житті фотомистецтва Чернігівщини варто відзначити окремо.

  result_1

 

Віктор Кошмал завоював золоту медаль НСФХУ у XIII Національному бієнале "Природа 2020" у номінації "Пейзаж, флора і фауна".


  

 

 

 result_2

 

 

Гідно презентували українське фотомистецтво на Міжнародному конкурсі в Токіо (Японія) "Tokyo International Foto Awards" Вадим і Валерія Докторови, здобувши срібло в категорії "Портрет".


  

  

 

result_3

 

 

 

Світлина Андрія Казуна, що брав участь у щорічному фотоконкурсі "Вікі любить пам'ятки", була визнана найкращим фото Чернігівської області та увійшла у ТОП-10 кращих світлин України.


 

  

 

аа

   Докладніше про діяльність організації і фотохудожників можна дізнатися тут

  

аа

   Додатково
   З пізнавальною метою та задля забезпечення гарного настрою пропонуємо переглянути приготування до відкриття звітної виставки світлин.

 

аа

  Сюжет ТК "Новий Чернігів" про офіційне відкриття виставки можна переглянути за посиланням

  Підготувала Катя Скрипка,
  член НСЖУ, провідний бібліотекар відділу мистецтв

 

result_DSCN0274 result_DSCN0271 result_DSCN0282
result_DSCN0281 result_DSCN0312 result_DSCN0306
result_DSCN0269 result_DSCN0287 result_DSCN0295
result_DSCN0302 result_DSCN0315 result_DSCN0316

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2021