Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук
<<< Повернутись
Переглядів: 366

28.12.2017

1

  У рамках реалізації проекту Європейського Союзу "СlimaEast: Збереження та стале використання торфовищ", що впроваджується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні, Департаментом екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації видано книгу "Цікаве про тварин Чернігівщини".
  Довідникове видання знайомить читачів з деякими представниками фауни Чернігівщини. У книзі висвітлено характеристику класів і видів тварин, цікаві факти їхнього життя. Книга містить шість розділів, у кожному з яких описано тридцять сім тварин. До розділів відібрані народні вірування, прикмети, сталі вислови.
  Необхідно зазначити, що в підготовці книги активну участь брали працівники відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук. Бібліотекарями було опрацьовано великий масив документів з фондів бібліотеки: енциклопедії, довідники, наукові видання, художні твори, збірки легенд та приказок, прислів'я. Бібліотека висловлює вдячність Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації за подаровані видання.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018