Пошук в електронному каталозі IRBIS
Онлайн запис до бібліотеки
фото




pereselenci ІНФОРМАЦІЯ
для внутрішньо
переміщених осіб

Бібліотека українського воїна

Deutsche Welle
German News Service


   Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ абонемента
<<< Повернутись
Переглядів: 158

10.07.2017

  Виставка-подорож "Мрій! Читай! Мандруй"

 

  10 липня у відділі абонемента Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка в рамках проекту Молодіжної секції УБА "Display-кросинг" відкрилась виставка-подорож "Мрій! Читай! Мандруй!".
  Враховуючи, що Генеральна Асамблея ООН затвердила проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з метою важливості міжнародного туризму, потреби кращого взаєморозуміння між народами та поваги до культурних цінностей в усьому світі, що в загальному має сприяти зміцненню миру на планеті. Молодіжна секція УБА цьогорічну виставку проекту "Display-кросинг" пов'язала з туризмом.
  Це пізнавальна виставка по книгах, які не просто допомагають пережити пригоди разом з героями і перенестися в уяві в дивовижні місця нашої планети. Вони також надихають читачів на вчинення реальних подорожей.
  Виставка-подорож складається з трьох розділів:
  І розділ "Бібліотечні мандри з героями книг" містить художню літературу про подорожі та мандрівки. До уваги читачів книги, що спонукають відвідати інше місто, країну та, навіть, фантастичні світи; розповідають про традиції, культуру, ментальність різних народів у різні епохи та світові бестселери.
  Наприклад, роман Максима Кідрука "Мексиканські хроніки" – вражаюча розповідь про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.
  Також, цікавою є книга Лесі Ворониної "У пошуках Огопого" (Нотатки навколосвітньої мандрівниці) – захоплива мандрівка часом і простором, до якої авторка запрошує всіх, хто любить шалені пригоди, несподівані зустрічі й непередбачувані повороти долі.
  Зі світових бестселерів на виставці представлено романи Гєри Дженнингса "Путешественник", де розповідається про мандрівки Марко Поло.
  Дивовижна історія про те, як в пошуках сенсу життя одна дівчина обїздила всю Італію, Індію і Індонезію в романі Элизабет Гилберт "Есть, молиться, любить".
  Джек Керуак "У дорозі" – книга оповідає про подорожі Джека Керуака і його близького друга Ніла Кессіді, на території Сполучених Штатів Америки і Мексики.
  ІІ розділ "Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах" відкриває туристичний світ видань про Чернігівщину та область. Також, читачі можуть ознайомитись з чернігівським мандрівником, журналістом та письменником, Олександром Волощуком, який за 10 років мандрівок по світу автостопом і пішки подолав 180000 кілометрів. Відвідав більше двох десятків країн: Туреччину, Монголію, Фінляндію, Іран та інші країни. Автор книжок "Автостопом на край світу", "Північна Одісея", "Назустріч сонцю", "Кавказький щоденник".
  ІІІ розділ "Спогади та враження". Тут зібрані сувеніри, фото, листівки з різних куточків України та світу. Наприклад, статуетка корінного мешканця Америки приїхала до бібліотеки із штату Кентукі, підзорна труба із Голандії, листівки із Чехії, Словаччини, Нідерланди, Голандії. Магніти із Рівного, Полтави, Лазурного, Закарпаття, Львова.
  Любителям подорожей виставка напевне допоможе спланувати свій відпочинок.
  Запрошуємо Вас до захоплюючих мандрівок!
  Автор виставки Яна Петруняк.

result_IMG_0092 result_IMG_0080 result_IMG_0069

<<< Повернутись

Оголошення

 21 листопада о 1500 відбудеться фахова дискусія "Новий Закон "Про освіту": очікування, перспектива та реалії". Організатори: Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка, клуб ділової жінки ГО "Спілка жінок Чернігівщини" за підтримки ТОВ "Юридична фірма "Терра-Партнер".

  21 листопада о 1500 в Мистецькій вітальні відбудеться відкриття ювілейної виставки картин "Життя ріка чарівна" чернігівської художниці, члена Чернігівського народного аматорського об'єднання "Деснянська палітра" Тамари Дудко.

  22 листопада о 1400 в приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка у великому читальному залі відбудеться круглий стіл "Голодомор 1932-1933 рр. – наша печаль і скорбота".

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ
ДО СПІВПРАЦІ!

  Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці небайдужих громадян, що відчувають у собі педагогічний талант.
  Пропонуємо вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу "Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для людей поважного віку. Докладніше...


Безкоштовні юридичні  та Skype консультації

Кожного 2-го та 4-го четверга місяця (12, 26 жовтня)
з 1500 до 1630
у Центрі правової інформації.
Запис за тел. (0462) 67-61-97
E-mail: сpi_lib@ukr.net
Skype: центр права (dcc.chernigiv)

Відділ документів іноземними мовами та ІЦ "ВІКНО В АМЕРИКУ" запрошують усіх бажаючих спілкуватися іноземними мовами:

 

Понеділок

1130 – Grammar Movie Club

(13 листопада)

Вівторок

1800 – Розмовний клуб італійської мови (для початківців)

(7, 14, 21, 28 листопада)

Четвер

1815 – Розмовний клуб німецької мови (для початківців)

(2, 9, 16, 23, 30 листопада)

Субота

1100 – Розмовний клуб польської мови / Polonicum

(11, 25 листопада)

1400  – Клуб "Strong Voices" (мистецтво публічного виступу)

(1 і 3 субота місяця: 4, 18 листопада)

1500 Розмовний клуб італійської мови (для тих, хто прагне удосконалити свої знання)

(4, 11, 18, 25 листопада) 

Неділя

1200 – English Speaking Club for Youth

(5, 12, 19, 26 листопада)

1500 – English Speaking Club

(5, 12, 19, 26 листопада)

Чекаємо на Вас!



  © НВП "Армпроект", 2002-2017