Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ абонемента
<<< Повернутись
Переглядів: 499

10.07.2017

  Виставка-подорож "Мрій! Читай! Мандруй"

 

  10 липня у відділі абонемента Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка в рамках проекту Молодіжної секції УБА "Display-кросинг" відкрилась виставка-подорож "Мрій! Читай! Мандруй!".
  Враховуючи, що Генеральна Асамблея ООН затвердила проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з метою важливості міжнародного туризму, потреби кращого взаєморозуміння між народами та поваги до культурних цінностей в усьому світі, що в загальному має сприяти зміцненню миру на планеті. Молодіжна секція УБА цьогорічну виставку проекту "Display-кросинг" пов'язала з туризмом.
  Це пізнавальна виставка по книгах, які не просто допомагають пережити пригоди разом з героями і перенестися в уяві в дивовижні місця нашої планети. Вони також надихають читачів на вчинення реальних подорожей.
  Виставка-подорож складається з трьох розділів:
  І розділ "Бібліотечні мандри з героями книг" містить художню літературу про подорожі та мандрівки. До уваги читачів книги, що спонукають відвідати інше місто, країну та, навіть, фантастичні світи; розповідають про традиції, культуру, ментальність різних народів у різні епохи та світові бестселери.
  Наприклад, роман Максима Кідрука "Мексиканські хроніки" – вражаюча розповідь про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.
  Також, цікавою є книга Лесі Ворониної "У пошуках Огопого" (Нотатки навколосвітньої мандрівниці) – захоплива мандрівка часом і простором, до якої авторка запрошує всіх, хто любить шалені пригоди, несподівані зустрічі й непередбачувані повороти долі.
  Зі світових бестселерів на виставці представлено романи Гєри Дженнингса "Путешественник", де розповідається про мандрівки Марко Поло.
  Дивовижна історія про те, як в пошуках сенсу життя одна дівчина обїздила всю Італію, Індію і Індонезію в романі Элизабет Гилберт "Есть, молиться, любить".
  Джек Керуак "У дорозі" – книга оповідає про подорожі Джека Керуака і його близького друга Ніла Кессіді, на території Сполучених Штатів Америки і Мексики.
  ІІ розділ "Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах" відкриває туристичний світ видань про Чернігівщину та область. Також, читачі можуть ознайомитись з чернігівським мандрівником, журналістом та письменником, Олександром Волощуком, який за 10 років мандрівок по світу автостопом і пішки подолав 180000 кілометрів. Відвідав більше двох десятків країн: Туреччину, Монголію, Фінляндію, Іран та інші країни. Автор книжок "Автостопом на край світу", "Північна Одісея", "Назустріч сонцю", "Кавказький щоденник".
  ІІІ розділ "Спогади та враження". Тут зібрані сувеніри, фото, листівки з різних куточків України та світу. Наприклад, статуетка корінного мешканця Америки приїхала до бібліотеки із штату Кентукі, підзорна труба із Голандії, листівки із Чехії, Словаччини, Нідерланди, Голандії. Магніти із Рівного, Полтави, Лазурного, Закарпаття, Львова.
  Любителям подорожей виставка напевне допоможе спланувати свій відпочинок.
  Запрошуємо Вас до захоплюючих мандрівок!
  Автор виставки Яна Петруняк.

result_IMG_0092 result_IMG_0080 result_IMG_0069

<<< Повернутись

Оголошення

  27 червня об 1100 біля Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбудеться акція до Дня Конституції України. Програма.

22620773

Безкоштовні юридичні  та Skype консультації

Кожного 2-го та 4-го четверга місяця (14 червня)
з 1500 до 1630
у Центрі правової інформації.
Запис за тел. (0462) 67-61-97
E-mail: сpi_lib@ukr.net
Skype: центр права (dcc.chernigiv)
22620773

Відділ документів іноземними мовами та ІЦ "ВІКНО В АМЕРИКУ" запрошують усіх бажаючих спілкуватися іноземними мовами:

 

Вівторок

1800 – Клуб італійської для початківців

(5, 19 червня)

 

Четвер

1800 – Німецька із задоволенням для початківців

(7, 14, 21 червня)

 

Субота

1200 – Клуб китайської мови

(9, 16, 23, 30 червня)

1430 – Public Speaking Training in English "Strong Voice"

(2, 16 червня)

1500 Італійська для тих, хто вдосконалює

(2, 23, 30 червня)

  

Неділя

1500 – English Speaking Club

(3, 10, 17, 24 червня)

Чекаємо на Вас!

22620773

01   

"Фонд родини Нечитайло" надає можливість замовити книги шрифтом Брайля для безкоштовного тимчасового використання (терміном до 6 місяців) у формі адресної розсилки. Книги можуть бути замовлені представниками бібліотеки або батьками незрячих дітей на сторінці "Книги Брайлем" сайту Фонду.

22620773

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ
ДО СПІВПРАЦІ!

  Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці небайдужих громадян, що відчувають у собі педагогічний талант.
  Пропонуємо вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу "Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для людей поважного віку. Докладніше...

22620773


  © НВП "Армпроект", 2002-2017