Центр європейської інформації
<<< Повернутись
Переглядів: 595

18.05.2017

  18 травня в рамках Загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи – 2017 у будинку засідань Чернігівської обласної ради відбулася відео-конференція "Європеїзація українського міста", в якій взяли участь громадські діячі, краєзнавці, науковці, посадові особи органів місцевого самоврядування, державні службовці та журналісти з Чернігова, Кропивницького, Львова, Миколаєва та Херсона.
  В чому сенс та потреба європеїзації українського міста? Чому зовнішні зміни міста є відображенням його внутрішніх перетворень? Як зробити місто комфортним та привабливим для його мешканців та гостей? Саме ці питання обговорювались під час відео-конференції.
  Чернігівську ОУНБ ім. В.Г. Короленка представляли заступник директора з питань внутрішньобібліотечної роботи та автоматизації бібліотечних процесів Лілія Дубовик і головний бібліограф відділу наукової інформації і бібліографії Оксана Плаунова.
  Організаторами конференції виступили Мережа центрів європейської інформації України, Чернігівська міська громадська організація "Сіверський інститут регіональних досліджень", Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

result_IMG_4823 result_IMG_4826  
 result_IMG_4827  result_IMG_4824

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018