Центр європейської інформації
<<< Повернутись
Переглядів: 612

26.05.2017

  25 травня в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи – 2017 у залі засідань Чернігівської обласної ради відбулась веб-конференція "Бібліотеки в умовах децентралізації", в якій взяли участь бібліотекарі, громадські діячі, посадові особи органів місцевого самоврядування, державні службовці, та журналісти з Чернігова, Чернівців, Черкас, Кропивницького, Львова, Миколаєва, Херсона, Луцька, Вінниці, Полтави та Хмельницького.
  Як децентралізація впливає на функціонування бібліотек? Бібліотеки в нових ОТГ: форми співпраці з ЦБС. Перші потреби і проблеми, з якими зіштовхнулися бібліотеки в нових ОТГ, та які є можливі варіанти вирішення? Саме ці питання обговорювались під час веб-конференції.
   У заході взяли участь головний бібліограф відділу наукової інформації і бібліографії Оксана Плаунова, завідувач науково-методичного відділу Олена Сльозка та координатор Центру європейської інформації Ірина Розумій Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка.
  Організували конференцію Мережа центрів європейської інформації України, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка, Сіверський інститут регіональних досліджень.

result_P5262241 result_P5262254
result_P5262244 result_P5262249

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018