ЗМІ про нас   >   Електронні ресурси

Сьогодні: 19.10.2018

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

1  2   3   

19.12.2012

  18 грудня на засіданні клубу "Краєзнавець" було презентовано видавничі здобутки Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України. Присутні в залі представники інтелігенції м. Чернігова та Чернігівського району мали змогу ознайомитись з книгами Д. Вайсмана "Судьба солдата – хроника одной семьи", В. Зайченко "Новобілоуська метрична книга та її персоналії", В. Якубця "Наша Семеняговка".


  Читати на сайті Чернигов для туриста...

  Читати на сайті Головного управління культури, туризму та охорони культурної спадщини...

 

11.12.2012

  10 грудня у затишній мистецькій вітальні відділу мистецтв в рамках засідання клубу "Світ прекрасного" відбулася творча зустріч з головним режисером-художнім керівником Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, Заслуженим артистом України  Андрієм Бакіровим.

 

  Читати на сайті Сіверцентр...

11.12.2012

  З 30 листопада по 10 грудня в рамках тижня права, у великому читальному залі бібліотеки пройшов 9-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Організаторами заходу є  громадська організація М'АРТ.

 

  Читати на сайті Чиста політика...

 
  Читати на сайті misto.zp.ua...

  Читати на сайті Міжнародний фонд Відродження...


  Читати на сайті Права людини в Чернігівській області...

06.12.2012

  На засіданні клубу "Краєзнавець" 5 грудня була презентована книга "Прогулянки з привидами" – своєрідний путівник по містичних місцях Чернігівщини, яка надзвичайно багата на легенди, міфи та перекази, що побутували у регіоні з давніх давен.


  Читати на сайті Gorod.cn.ua...

  Читати на сайті Gorod.cn.ua (відео)...

  Читати на сайті Головного управління культури, туризму та охорони культурної спадщини...

  Читати на сайті Сіверцентр...

  Читати на сайті Високий вал...

29.11.2012

  28 листопада в Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулась обласна науково-практична конференція "Бібліотеки Чернігівщини в соціокультурному просторі регіону: історія і сучасність", приурочена до знаменних дат в історії регіону – 80-річчя з дня утворення Чернігівської області та 210-річчя губернії.

 

  Читати на сайті Сіверцентр...

  Читати на сайті Чернігівської районної державної адміністрації...

  Читати на сайті Gorod.cn.ua...

  Читати на сайті Головного управління культури, туризму та охорони культурної спралщини...

16.11.2012

  15 листопада в читальному залі ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка пройшла Всеукраїнська акція "Олімпійська книга – 2012 р.", організована Національним Олімпійським комітетом України. Мета акції – формування фізичного і морального здоров’я, навичок здорового способу життя серед молоді.

 

  Читати на сайті Вибори: події і коментарі...

  Читати на сайті Високий вал...

10.10.2012

  9 жовтня у залі засідань управління у справах преси та інформації облдержадміністрації проведено чергове засідання прес-клубу "Ділове слово" на тему: "Відзначення Європейського тижня місцевої демократії в Чернігівській області". Захід було організовано управлінням у справах преси та інформації, головним управлінням культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністраціі, Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Центром європейської інформації ОУНБ ім. В.Г. Короленка.

 

  Читати на сайті Центр європейської інформації в м. Чернігів...

  Читати на сайті Чернігівський монітор...

  Читати на сайті Чернігівська обласна рада...

14.09.2012

  В рамках заходів з нагоди 20-річчя журналу "Літературний Чернігів" 13 вересня відбулось засідання клубу "Краєзнавець" за участю членів редколегії часопису, а також керівництва управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

 

  Читати на сайті Gorod.cn.ua...

  Читати на сайті Головного управління культури, туризму та охорони культурної спадщини...

  Читати на сайті Чернігівський монітор...

  Читати на сайті Високий вал...

  Читати на сайті Високий вал...

07.09.2012

  Славиться Чернігівщина архітектурними пам’ятками. Безсумнівно однією із них є собор Різдва Богородиці в Козельці. З нагоди 260-річчя від часу закладення цього величного храму, Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній" презентував нову книгу "Собор Різдва Богородиці в Козельці", яка відбулась 6 вересня в Чернігівській обласній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка.

 

  Читати на сайті Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини...

  Читати на сайті Gorod.cn.ua...

  Читати на сайті Козелецької районної державної адміністрації...

  Читати на сайті KOZELETSLIFE...

01.08.2012

  З 28 липня по 7 серпня в країнах Балтії відбудеться Друга велонеконференція для бібліотекарів та пошановувачів бібліотечної справи "Cycling for libraries 2012".

  Читати на сайті Української бібліотечної асоціації...

© НВП "Армпроект", 2002-2018