Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 162

24.12.2018

  1Нещодавно ми розміщували інформацію із закликом допомогти облаштувати бібліотеку полку зв’язку (м. Чернігів). Були приємно вражені зацікавленістю голови Чернігівської облдержадміністрації Олександра Мисника взяти участь у наповненні цієї книгозбірні. Олександр Петрович сам зателефонував нам і запитав, які книжки потрібні для бібліотеки, а згодом передав необхідну літературу. Шевченко, Коцюбинський, Довженко і Шкляр першими поповнять полиці книгозбірні для воїнів.
  Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка радіють, що у складні для галузі культури часи, коли бібліотеки закривають, голова ОДА Олександр Петрович Мисник, навпаки, підтримує культуру. Щиро вдячні.
  А ми нагадуємо, що ви теж можете взяти участь у створенні бібліотеки для полку зв’язку. Приносьте книги (бажано видані у 2015-2018 роках) до Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка (м. Чернігів, проспект Миру, 41, тел. (0462) 77-45-63), а ми обов’язково будемо передавити їх до новоствореної книгозбірні полку.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018