Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 154

17.12.2018

  result_maxresdefault Тішимося з того, що у цей складний для всієї країни час, коли галузі культури відводиться чи не найостанніше місце, все ж таки створюються нові бібліотеки. Бажання військовослужбовців читати і їхня потреба у сучасній українській літературі спонукали полк зв’язку (м. Чернігів) облаштувати бібліотеку.
  Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка з радістю підтримала ініціативу та згодилася допомагати, всебічно сприяти створенню такої потрібної книгозбірні. Бібліотекарі нададуть кваліфіковану методичну допомогу та передадуть невелику кількість книг. Але це не та кількість літератури, яка б задовольнила потребу військових, адже вони планують передавати книги ще й у госпіталі та на передову, бо там гостра проблема з україномовними виданнями.
  Отже, звертаємося до всіх небайдужих допомогти зібрати літературу до новоствореної книгозбірні. Приносьте книги (бажано видані у 2015-2018 роках) до Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка (м. Чернігів, проспект Миру, 41, тел. (0462) 77-45-63), а ми обов’язково будемо передавити їх до бібліотеки полку.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018