Пошук в електронному каталозі IRBIS
Онлайн запис до бібліотеки
фото
pereselenci ІНФОРМАЦІЯ
для внутрішньо
переміщених осіб

Бібліотека українського воїна

Deutsche Welle
German News Service


   Структура бiблiотеки

Вiддiл зберiгання основного фонду

 

  У фонді відділу зберігання основного фонду (більше 600 тис. прим.) знаходяться друковані джерела різні за типами, видами, галузями знань, на різних носіях які сприяють пошуковій і науково-дослідницькій роботі користувачів бібліотеки. Отримати документи з відділу можна за вимогами структурних підрозділів бібліотеки. Розстановка документів забезпечує якість задоволення вимог користувачів, а система обліку видачі та ведення індикаторів – оперативність інформації про місцезнаходження того чи іншого документу та своєчасного його повернення у відділ.

  Збереженню наявних у відділі джерел сприяє підтримка відповідного санітарно-гігієнічного режиму, здатного забезпечити довготривале зберігання документів.

  Понад 18 тис. примірників становлять видання минулих століть, що мають історичну та культурну цінність, значна кількість яких буде включена до Державного реєстру національних і культурних надбань. У відділі зберігаються документи з автографами видатних діячів науки та культури XX-XXI ст.

  Максимально зібрані книги місцевих авторів, видані на території області.

  Збереження документів на паперових носіях є актуальним для відділу: вирішується питання оцифрування (сканування), робляться ксерокопії цінних друкованих видань з метою збереження їх від руйнування і пошкодження шляхом вилучення з використання.

 

IMG_7844_resize IMG_7840_resize IMG_7778_resize

Оголошення

 Шановні читачі, друзі бібліотеки, колеги, партнери і меценати! Запрошуємо вас долучитися до святкування Всеукраїнського дня бібліотек і приєднатися до урочистостей з нагоди 140-річчя від часу заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка. Урочистий захід відбудеться  27 вересня (середа) о 1400 у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм за адресою: проспект Миру, 15. Вхід вільний.

Шановні колеги!

  27-28 вересня запрошуємо вас узяти участь у роботі науково-практичної конференції "Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка: від витоків до сьогодення" з нагоди 140-річчя від часу заснування книгозбірні.


ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ
ДО СПІВПРАЦІ!

  Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці небайдужих громадян, що відчувають у собі педагогічний талант.
  Пропонуємо вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу "Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для людей поважного віку. Докладніше...


Безкоштовні юридичні  та Skype консультації

Кожного 2-го та 4-го четверга місяця (14, 28 вересня)
з 1500 до 1630
у Центрі правової інформації.
Запис за тел. (0462) 67-61-97
E-mail: сpi_lib@ukr.net
Skype: центр права (dcc.chernigiv)

Відділ документів іноземними мовами та ІЦ "ВІКНО В АМЕРИКУ" запрошують усіх бажаючих спілкуватися іноземними мовами:

 

Вівторок

1800 – Клуб з вивчення італійської мови (для початківців)

(5, 12, 19 вересня)

 

Субота

1200  – Клуб "Strong Voices" (мистецтво публічного виступу)

(1 і 3 субота місяця; 2, 16 вересня)

 

1500 – Клуб з вивчення італійської мови (для тих, хто прагне удосконалити свої знання)

(2, 9, 16, 23 вересня)

 

Неділя

1500 – English Speaking Club

(3, 10, 17, 24 вересня)

 

Чекаємо на Вас!  © НВП "Армпроект", 2002-2017