Пошук в електронному каталозі IRBIS
Онлайн запис до бібліотеки
фото




pereselenci ІНФОРМАЦІЯ
для внутрішньо
переміщених осіб

Бібліотека українського воїна

Deutsche Welle
German News Service


   Структура бiблiотеки

Вiддiл документiв природничого та сiльськогосподарського змiсту

 

IMG_1289_resize   У відділі документів природничого та сільськогосподарського змісту сформовано багатий фонд літератури про сучасний вітчизняний та міжнародний передовий досвід у сільському господарстві, охороні навколишнього середовища. Фонд відділу налічує 20 тисяч друкованих одиниць, 100 назв періодичних видань. З 2004 року розпочато роботу по створенню електронної галузевої бази статей.

  Відділ   забезпечує   інформаційні   потреби користувачів на наукову, виробничу, довідкову, навчальну літературу з питань економіки, сільського господарства, екологи, техніки, дизайну, природничих наук, комп'ютерних технологій.

  До послуг користувачів - зручний читальний зал.

  Відділ систематично організовує книжкові виставки, ретроспективні перегляди документів, в тому числі виїзні, з актуальних тем: економіки, екології, будівництва, інтер'єру, здійснює інформування окремих груп користувачів-спеціалістів. Співробітники відділу беруть участь у конференціях ВУЗів та засіданнях економічних товариств.

Оголошення

 Шановні читачі, друзі бібліотеки, колеги, партнери і меценати! Запрошуємо вас долучитися до святкування Всеукраїнського дня бібліотек і приєднатися до урочистостей з нагоди 140-річчя від часу заснування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка. Урочистий захід відбудеться  27 вересня (середа) о 1400 у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм за адресою: проспект Миру, 15. Вхід вільний.

Шановні колеги!

  27-28 вересня запрошуємо вас узяти участь у роботі науково-практичної конференції "Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка: від витоків до сьогодення" з нагоди 140-річчя від часу заснування книгозбірні.


ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ
ДО СПІВПРАЦІ!

  Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці небайдужих громадян, що відчувають у собі педагогічний талант.
  Пропонуємо вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу "Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для людей поважного віку. Докладніше...


Безкоштовні юридичні  та Skype консультації

Кожного 2-го та 4-го четверга місяця (14, 28 вересня)
з 1500 до 1630
у Центрі правової інформації.
Запис за тел. (0462) 67-61-97
E-mail: сpi_lib@ukr.net
Skype: центр права (dcc.chernigiv)

Відділ документів іноземними мовами та ІЦ "ВІКНО В АМЕРИКУ" запрошують усіх бажаючих спілкуватися іноземними мовами:

 

Вівторок

1800 – Клуб з вивчення італійської мови (для початківців)

(5, 12, 19 вересня)

 

Субота

1200  – Клуб "Strong Voices" (мистецтво публічного виступу)

(1 і 3 субота місяця; 2, 16 вересня)

 

1500 – Клуб з вивчення італійської мови (для тих, хто прагне удосконалити свої знання)

(2, 9, 16, 23 вересня)

 

Неділя

1500 – English Speaking Club

(3, 10, 17, 24 вересня)

 

Чекаємо на Вас!



  © НВП "Армпроект", 2002-2017