Щиро дякуємо...

ПРОВОЗІН Валерій Володимирович

подаровано в 2018 році:

Dyvo_kohannia

  "Диво кохання" – це збірка оповідей про любов, яку пронесли їх герої через усе своє життя. Серед героїв збірки – видатні художники, композитори, поети, жінки, що були їх музами, і жінки-легенди. Своєю книгою автор стверджує, що любов – велике й дивовижне почуття, здатне підносити і надихати людину.
  Для масового читача.

Ptitsyi_nashego_detstva

  Дилогия "Птицы нашего детства" является вторым, дополненным изданием этой книги, увидевшей свет в 2012 году. Книга повествует о том времени, когда детьми были те, кого десятки лет спустя назовут "детьми войны". Этот период вместил в себя годы войны, великую победу, смерть Сталина, разоблачение культа его личности, освоение целины и прорыв в космос. На этом историческом фоне раскрывается судьба автора и его ровесников, по чьим судьбам прокатился безжалостный каток войны.

Papska_mytra

  У цій книзі читач зустрінеться з імператорами, королями і президентами, але не в традиційній для перших осіб держави ролі, а як з творчими особистостями. Серед героїв книги римський імператор Нерон, королева Шотландії Марія Стюарт, російська імператриця Катерина Велика і Уінстон Черчілль, римський понтифік Іоан Павло II, президент США Рональд Рейган та інші, не менш відомі та яскраві особистості.

© НВП "Армпроект", 2002-2018