Щиро дякуємо...

ДЗЮБА Сергій Вікторович

подаровано в 2018 році:

Doshch_iz_tvoyimy_ochyma

  Збірка вибраного поетеси та літературознавця Тетяни Дзюби містить оригінальні ліричні вірші, побудовані на неповторних думках і винятковому поетичному мистецтві авторки.
  Вибрані вірші поета та публіциста Сергія Дзюби становлять основні напрямки його поетичної творчості – інтимний і суспільний. Жартівливі вірші чергуються з ностальгійними, голосні тони зустрічаються з тишею.

Gopky_dlia_krakatunchyka

  Якщо ви захоплюєтесь історіями про юного чарівника Гаррі Поттера, то із задоволенням прочитаєте і цю книжку про нові неймовірні пригоди хлопчика Сергійка та його друга-невидимку Кракатунчика, який живе у Чернігові на кленовому дереві.
  Ви побуваєте у підземних печерах і лицарському замку, побачите зелене небо, магічні охлябрики та глядівку, зустрінетеся з чаклунами і розбійниками, древнім привидом та кумедним паном Чомбочкою, подружитеся з розумним собакою Кур’єром і гордими левами.
  Книга розрахована на читачів від 5 до 100 років. 

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано п'ять примірників книги.

Horad_zima

  У кнігу ўвайшлі выбраныя вершы вядомых сучасных украінскіх паэтаў, лаўрэатаў многіх прэстыжных літаратурных прэмій Таццяны Дзюбы і Сяргея Дзюбы. Пераклады іх твораў зрабіў вядомы паэт і перакладчык лаўреат многіх літаратурных прэмій Міхась Пазнякоў. Гэта—вершы смутку і любові, роздумаў і спадзяванняў, прыгожых памкненняў і хараства. У кожнага аўтара—свой адметны паэтычны голас. Іх яднае не толькі жыццёвая дарога, але і глыбокі мастакоўскі талент, знітаванасць з хуткаплынным часам.

Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано два примірники книги.

Vyshla_dusha_na_lichiko

  Известный украинский писатель Сергей Дзюба подготовил свою сказочную трилогию о приключениях Кракатунчика к изданию на русском языке. Ведь, по убеждению многих детей, захватывающие приключения кленового бога и его друзей совершенно не уступают знаменитой саге о Гарри Поттере! В Казахстане и Канаде уже успешно вышли романы Сергея Дзюбы "Кракатунчик — кленовый бог" и "Гопки для Кракатунчика", и получили прекрасные отзывы детей и взрослых. А теперь впервые издан третий, заключительный роман волшебной трилогии "Вышла душа на личико".

Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано чотири примірники книги.

© НВП "Армпроект", 2002-2018