ЗМІ про нас   >   Бібліоефір

Сьогодні: 26.09.2021

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011
1  2   

25.03.2021

  Директорка Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко та бібліотекарка Надія Заваліна взяли участь у просвітницько-практичному заході "Жінки Чернігівщини в умовах Covid-19: проблеми, наслідки, прориви", який проходив у форматі Open Space.

24.03.2021

  Директорка обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко взяла участь у програмі "Праймвечір. Акценти" "Українського радіо: Чернігівська хвиля", разом з начальницею відділу культурного розвитку Управління культури, національностей та релігій Чернігівської ОДА Ліною Артюховою, провідним спеціалістом відділу культурного розвитку Управління культури, національностей та релігій Чернігівської ОДА Тетяною Луцай, заступницею директорки обласної бібліотеки для дітей ЧОР Галиною Вечерською, генеральним директор Національної бібліотеки України для дітей Аллою Гордієнко та Борзнянською міською головою Ларисою Осадчук. Говорили про Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який був започаткований ще у 1943 році, про зовнішню рекламу книжок в містах, про бібліотечну систему Чернігівщини, а саме її існування в умовах децентралізації, про те. що відбувається із сільськими бібліотеками регіону через зміни територіального устрою і про закриття Борзнянської районної бібліотеки, а також про те, що без дозволу Міністерство культури та інформаційної політики не можна закрити в ОТГ будь-який заклад культури.

22.03.2021

  Головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук, керівниця поетичного бібліопростору А+ Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка Наталія Утиро та поетеса Анна Дмитрук взяли участь у програмі "Полудень", темою якої було "Поезія на Чернігівщині: її роль та значення". Ведуча: Лілія Духно.

11.03.2021

  У програмі "Праймвечір. Акценти" взяли участь працівниці Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка: завідувач відділу краєзнавства Ірина Каганова табібліограф Людмила Студьонова. У розмові взяли участь кандидат історичних наук Олександр Бондар, кандидатка історичних наук, доцентка Національного педагогічного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевенка Марина Кеда.Говорили про жіночі постаті Чернігівщини, імена яких були забуті, але, на думку істориків і громадських діячів, мають бути відроджені і вшановані. Про жінок в історії краю, а також про наукову роботу щодо пошуку та відродження своєрідних культурних та туристичних маркерів Чернігівщини. Навіщо місту та області потрібна така наукова і громадська справа?

04.03.2021

  4 березня 2021 р. клуб "Краєзнавець" ОУНБ імені В. Г. Короленка запросив на урочистості з нагоди вручення обласної літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова цьогорічним лауреатам. Премію у 2002 р. заснували міське громадське об'єднання Літературна спілка "Чернігів" та редколегія журналу "Літературний Чернігів".

25.02.2021

"Хотіла б я піснею стати…"

  25 лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – поетеси, драматурга та громадсько-політичної діячки. Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…". Сценарій побудовано на основі біографічних даних про родину Лариси Косач та сюжетів із її життя. Головна мета заходу – показати знану поетесу як високоосвічену, європейського рівня жінку.

 

24.02.2021

  Наприкінці лютого в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відкрилася звітна виставка світлин Чернігівської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.
  Минуло більше року з останнього відкриття виставки в тій залі. Гадаю, всі погодяться, що минулий рік був нелегким: фізично, психологічно… Хотілося б написати, що творчим людям поталанило трошки більше, адже їх підтримувала творчість, улюблена справа, якій можна було приділити більше часу. Набагато більше часу. Хотілося б таке написати, але це – аж ніяк не факт. Адже творити без змоги демонструвати свою творчість, отримувати відгук на неї – дуже сумно. Так, звісно, зараз наше життя стрімко перекочувало у віртуальний світ, але онлайн-спілкування ніколи не замінить живе з його обміном енергіями, поглядами, усмішками.

15.02.2021

  Директорка обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко взяла участь у програмі "Праймвечір. Акценти". Мода на Акції чи справжня необхідність? Про те, чи є всесвітні і міжнародні дати та акції (що присвячені бібліотечній справі, книгам та читанню) необхідністю в сучасному світі чи просто модою на календарні свята, які книги отримують бібліотеки в подарунок, а які і кому дарують самі, в програмі "Праймвечір. Акценти" розповідали директорка обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко, заступниця директора обласної бібліотеки для дітей Галина Вечерська, Олена Пилипенко – заступниця директорки Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи, начальниця відділу туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин, директор ЗОШ №12 м. Чернігів Василь Гопаченко.

10.02.2021

  "ВИДАТНІ ЖІНКИ ЧЕРНІГІВЩИНИ":
  відродження забутих імен, визнання ролі жінки в історії та розвиток туризму

  10 лютого в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка відбулася презентація культурно-просвітницького проєкту "ВИДАТНІ ЖІНКИ ЧЕРНІГІВЩИНИ". Його мета – дослідження, систематизація і популяризація інформації про видатних жінок Чернігівщини (від княжої доби до середини ХХ ст.), які зробили значний внесок у суспільне, громадське, культурне, мистецьке, наукове, освітнє життя нашого краю та здобули світову славу.

10.02.2021

Українське радіо: Чернігів
Видатні жінки Чернігівщини | Лінії долі
Гостя: Інна Аліференко, директорка обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка
Автор: Анатолій Тютюнник

© НВП "Армпроект", 2002-2021