Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека
імені Софії та Олександра Русових
   Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ краєзнавства
<<< Повернутись
Переглядів: 844

14.02.2021

result_21   Одне з наймолодших свят сучасного календаря – Міжнародний день дарування книг. Звісно цю дату не залишили поза увагою шановні читачі нашої бібліотеки! 14 лютого 2021 р. фонд відділу краєзнавства поповнився цікавими та корисними виданнями.
  Чернігівський історичний музей імені Василя Тарновського подарував нам черговий 21-й випуск збірника наукових праць "Скарбниця української культури", який знайомить з окремими музейними предметами, історією та діяльністю музею та його співробітників, а від завідувачки відділу цієї наукової установи Вікторії Мудрицької ми отримали альбом "Окно во двор. Жизнь и творчество Марка Григорьевича Вайнштейна" – музеєзнавця, історика живопису й архітектури, у 1925–1931 рр. завідував Чернігівським державним музеєм.
  Від доктора філософських наук Андрія Царенка бібліотека отримала автореферат його дисертаційної роботи "Естетичні виміри візантійського аскетизму", а журналіст, історик-мазепознавець Сергій Павленко презентував бібліотеці низку наукових видань: "Листування митрополита Іларіона (Огієнка)", Кім Скалацький "До атрибуції "Джоконди" пензля Леонардо да Вінчі", Інна Тарасенко "Wojna domowa" польського хроніста С. Твардовського як історичне джерело та пам'ятка історичної думки" та "Листи Юрія Мицика до Олени Апанович".
  Корисний подарунок отримали ми від нашого земляка, уродженця Бобровиччини, який нині мешкає у США, журналіста і краєзнавця Миколи Гриня. Пан Микола надіслав художньо-документальне видання "Кам'яної справи художник", присвячене непростій долі архітектора світового рівня, професора Миколи Даміловського, який народився у с. Козацьке Бобровицького району.
  Не забули про нас і автори книги "Нас, друзі, Менщина єднає", яку ми днями презентуватимемо на засіданні клубу "Краєзнавець".
  Щиро та сердечно дякуємо шановним друзям-читачам за цінні, важливі і такі потрібні нам дарунки!!! Завжди раді зустрічі з вами!

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2021