Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Зоря, О. П.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зоря О.П., Довбиш Т.В.
Назва : Методика аналізу та оцінки необоротних активів ПАТ КБ "Приватбанк"
Місце публікування : Економіка та держава. - 2015. - № 11. - С. 102-104 (Шифр Е027782/2015/11)
Примітки : Бібліогр. с.104 (5 назв)
Предметні рубрики: Комерційні банки-- Ліквідність
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Максименко І.Я., Зоря О.П., Горлачова Г.Р.
Назва : Інвентарізація як складова внутрішньогосподарського контролю в процесі управління підприємством
Місце публікування : Економіка та держава. - 2017. - № 10. - С. 83-85: табл. (Шифр Е027782/2017/10)
Примітки : Бібліогр. с. 85 (4 назви)
Предметні рубрики: Інвентаризація
Анотація: Досліджено особливості проведення інвентаризації на основі законодавчих та нормативних актів України. ??Наголошено на важливості застосування інвентаризації як особливого інструмента внутрішньогосподарського контролю за діяльністю підприємства.??Доведено, що інвентаризація — один із найважливіших методів бухгалтерського обліку та внутрішньогосподарського контролю.??Наголошено, що добре сплановані цілі засоби, сформованих структурах можуть призводити інтенсивності інвентаризації як засобу обліку внутрішньогосподарського контролю.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зоря О.П., Саєнко М.А.
Назва : Обліково-аналітичне забезпечення кредитних операцій банківської установи в контексті законодавчих змін
Місце публікування : Економіка та держава. - 2018. - № 7. - С. 70-73 (Шифр Е027782/2018/7)
Примітки : Бібліогр. с. 73 (5 назв)
Предметні рубрики: Банківська справа-- Кредитування
Анотація: У зв'язку з запровадженням вимог Міжнародного стандарту фінансової звітності 9 "Фінансові інструменти" затверджена нова редакція Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, який набрав чинності з 25 грудня 2017 року та Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України (Постанова Правління Національного банку України від 11.09.2017 р. № 89 зі змінами і доповненнями, в редакції від 03.04.2018 р.), яка розроблена відповідно до загальноприйнятих у міжнародній практиці принципів і стандартів та встановлює порядок ведення рахунків бухгалтерського обліку, визначає характеристику і коротке призначення рахунків для відображення інформації за типовими операціями. У статті визначено методологічні засади відображення кредитних операцій в бухгалтерському обліку, а також розглянуто характеристику рахунків, що використовуються для обліку операцій з кредитування клієнтів банку. Проведено аналіз динаміки та структури обсягу кредитування, резерву під зменшення корисності кредитів клієнтам "Райффайзен Банк Аваль" за 2016—2017 рр.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зоря О.П., Радзевич М.Ю.
Назва : Дослідження витрат з податку на прибуток згідно з окремою фінансовою звітністю банківської установи
Місце публікування : Економіка та держава. - 2018. - № 8. - С. 42-45 (Шифр Е027782/2018/8)
Примітки : Бібліогр. с. 45 (5 назв)
Предметні рубрики: Комерційні банки-- Фінансова діяльність-- АКБ"Індустріалбанк"
Анотація: У статті розглянуто основні показники фінансової діяльності АКБ "ІНДУСТРІАЛБАНК", проведено дослідження відображення витрат з податку на прибуток банківської установи, які представляють собою суму витрат з поточного та відстроченого податків. Поточний податок залежить від оподатковуваного прибутку за рік, оподатковуваний прибуток відрізняється від чистого прибутку, відображеного у окремому звіті про прибутки і збитки та інший сукупний дохід. Зобов'язання банківської установи за поточними податками розраховуються з використанням податкових ставок, які діяли протягом звітного періоду. Відстрочений податок визнається на основі тимчасових різниць між балансовою вартістю активів та зобов'язань в окремій фінансовій звітності та відповідними податковими базами, які використовуються для розрахунку оподатковуваного прибутку, і обліковується за методом балансових зобов'язань.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Яснолоб І. О., Чайка Т. О., Зоря О. П., Дем'яненко Н. В.
Назва : Концептуальні засади збереження та відновлення стійкості національних екосистем
Місце публікування : Економіка АПК. - 2019. - № 8. - С. 94-102: рис. (Шифр Е969742/2019/8)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Природні ресурси-- Раціональне природокористування
Екосистема-- Природокористування
Анотація: Мета статті - визначити передумови та особливості збереження й відновлення стійкості екосистем в умовах України з урахуванням існуючих екологічних проблем і можливостей. Результати можуть бути використанні в процесі подальшого наукового опрацювання важливої наукової проблеми - збереження та відновлення стійкості національних екосистем і забезпечення відновлення та раціонального використання природних ресурсів.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зоря О.П., Салогуб І.С.
Назва : Удосконалення бухгалтерського обліку оренди основних засобів банківської установи в орендодавця
Місце публікування : Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 88-91: табл. (Шифр Е027782/2019/11)
Примітки : Бібліогр. с. 91 (5 назв)
Предметні рубрики: Фінансово-кредитні установи-- Матеріальні активи
Анотація: У статті розглянуто поняття щодо визначення основних засобів банківської установи, згідно із Постановою Правління НБУ "Інструкцією з бухгалтерського обліку основних засобів і нематеріальних активів банків України", яка визначає методологічні засади формування в бухгалтерському обліку інформації про операції з основними засобами, іншими необоротними матеріальними активами та з нематеріальними активами банків України. Наведено: класифікацію орендодавцем оренди; використання орендодавцем критеріїв, які окремо або в поєднанні зумовлюють класифікацію фінансової оренди, також умови які є підтвердженням належності операції до фінансової оренди; облік основних засобів орендодавцем, переданих в операційну оренду згідно з Планом рахунків бухгалтерського обліку банків України; визнання орендодавцем орендних платежів від операційної оренди, як дохід на прямолінійній основі чи будь-якій іншій систематичній основі, де інша систематична основа застосовується орендодавцем, якщо така основа дає змогу краще відображати модель, завдяки якій вигода, отримана від використання базового активу, зменшується; включення первинних прямих витрат орендодавцем, понесених під час укладення договору про операційну оренду, до балансової вартості базового активу та визнання їх витратами протягом строку оренди на такій самій основі, як і дохід від оренди. Розглянуто порядок бухгалтерського обліку з основними засобами, де орендодавець на початок строку оренди визнає основні засоби, які надані у фінансову оренду, і припиняє визнання об'єкта фінансового лізингу (оренди); порядок бухгалтерського обліку з основними засобами, де орендодавець відображає об'єкт фінансового лізингу (оренди), який йому повертається за умовами договору, на суму негарантованої ліквідаційної вартості; порядок бухгалтерського обліку з основними засобами, де орендодавець нараховує амортизацію на базові активи, передані в операційну оренду відповідно до облікової політики банку; порядок бухгалтерського обліку суми нарахованого орендного платежу у орендаря; порядок бухгалтерського обліку отримання нарахованих орендних платежів у орендодавця; порядок бухгалтерського обліку основних засобів, повернутих орендарем, за операційним лізингом (орендою) у орендодавця. Отже, з метою удосконалення обліку основних засобів, розглянуто зміни до порядку бухгалтерського обліку основних засобів банків України для підвищення ефективності використання основних засобів у банку з метою прийняття відповідних управлінських рішень.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)