Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Олійник, Г. Ю.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Лозова, Т. І.
    Організаційно-економічний механізм управління корпоративними змінами по критерію стійкості [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, А. І. Бєлова // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (11 назв)
Рубрики: Підприємства--Корпоративне управління
Анотація: У статті розглянуто організаційно-економічний інструментарій управління корпоративними змінами за критерієм стійкості, що забезпечує збалансованість функціонування підприємств та підвищення їх рівня конкурентоспроможності на світових ринках і дозволяє ефективно залучати інвестиційні ресурси. Кінцева мета корпоративних змін — забезпечення розвитку компанії та зростання валового прибутку. Зростання валового прибутку пов'язане з кількісними характеристиками (чітко сформованими статутним капіталом та структурою основних засобів, які чітко визначені шляхом проведеної інвентаризації та на які оформлені права власності, і, саме ці права, як нематеріальні активи поставлені на облік і визначені в балансі; зі зростанням економічних показників — чистого доходу від реалізації робіт (послуг, товарів, продукції); собівартістю реалізованої продукції, валовим прибутком). Корпоративна стійкість компанії включає організаційно-структурну стійкість, стійкість виробничих, технологічних, інноваційних процесів, стійкість маркетингової, фінансової та економічної діяльності, соціальну стійкість, стійкість персоналу. Із проведених досліджень видно, що сталий розвиток компанії — поняття комплексне і на нього впливає кожний визначений компонент виробництва [1—4; 8; 9].??Досягнення збалансованості функціонування підприємства вирішується системними дослідженнями результативності процесів реструктуризації та об'єктивною методикою оцінки та прогнозування результативності управління корпоративними змінами з адаптацією до сучасних умов господарювання на основі аналізу сучасного стану компанії та міжнародного досвіду [8; 9]. Важливою складовою прогнозування результативності управління корпоративними змінами є визначення взаємозалежності і взаємозв'язки ключових напрямів у реструктуризації підприємств для здійснення та упорядкування роботи взаємопов'язаних модулів розробленої організаційно-економічної моделі, яка включає основні етапи, процедури та блоки засобів фінансового та методичного забезпечення на основі проведення інвентаризації всіх статей балансу, з визначеними методами інвентаризації об'єктів нерухомого майна та нематеріальних активів. Структуру управління реструктуризацією за пріоритетами чіткого формування статутного капіталу побудовано на основі інвентаризації всіх статей балансу, як основи самої реструктуризації для чіткого визначення статутного капіталу і підвищення ефективності діяльності підприємства та, надання послуг інноваційного типу споживачам.


Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю.; Бєлова, А.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Лозова, Т. І.
    Організаційно-економічний механізм управління продуктивністю як фактором росту виробничої активності [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, А. Ю. Аль-Тмейзі // Економіка та держава. - 2019. - № 2. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (7 назв)
Рубрики: Підприємства--Конкуренція
Анотація: Перехід української економіки на інноваційний шлях розвитку потребує радикальних змін на підприємствах з метою забезпечення конкурентоспроможності на світових ринках в умовах глобалізації економіки. До радикальних змін відносяться процеси реструктуризації, які провадяться на підприємствах у рамках стратегічного розвитку. Як основну проблему реструктуризації господарських суб'єктів слід виділити систему управління продуктивністю як фактором управління виробничою активністю, як у процесі радикальних перетворень, так і в звичайній господарській діяльності. Проблеми дефіциту робочої сили для стабільного росту економіки необхідно вирішувати стимулюючи продуктивність праці і не розраховувати на екстенсивне розширення трудових ресурсів.Таким чином, на сучасному етапі розвитку економіки держави і кожного підприємства, важливою складовою є продуктивність праці, тому що зростання економіки напряму пов'язане з ростом виробництва.З народногосподарської точки зору підвищення виробництва обумовлює: зростання валового внутрішнього і національного продукту, національного доходу; зростання фонду накопичення і фонду споживання; основу для розширеного відтворення; основу для підвищення рівня життя громадян і вирішення соціальних проблем; основу для розвитку держави і росту її економіки.Якщо виходити із чисто теоретичних економічних позицій, то громадяни тієї держави, в якій досягнута найвища продуктивність праці, повинні мати самий високий рівень життя, таким чином, матеріальною основою для підвищення рівня життя є зростання продуктивності. Це аксіома, яка, на жаль, не завжди виконується на практиці. Проблему дефіциту робочої сили для стійкого росту економіки необхідно вирішувати, стимулюючи продуктивність праці, а не розраховуючи на екстенсивне розширення трудових ресурсів, зокрема у формі трудової імміграції. Дешева робоча сила — це не тільки низький рівень продуктивності праці, а і його низька якість. Саме тому статтю присвячено створенню організаційно-економічного механізму управління продуктивністю праці як фактору росту виробничої активності.

Перейти: Лозовва, Т.І,

Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю.; Аль-Тмейзі, А.Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Лозова, Т. І.
    Цифровізація проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна: земельних ділянок, розташованих на них будівель, споруд та передавальних пристроїв [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, О. А. Олійник // Економіка та держава. - 2019. - № 1. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (12 назв)
Рубрики: Нерухомість--Інвентарізація
Анотація: Статтю присвячено новому методичному підходу розробки окремого елемента цифрової економіки галузі (компанії) — "аналоговому доповненню-правилу" цифровізації системи проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Важливою складовою розвитку цифрової економіки є формування її складових у стратегічно важливих галузях, їх компаніях і підприємствах. Процедура проведення інвентаризації всіх статей балансу по кожному підприємству провадиться обов'язково щорічно і результати її є важливим економічним показником, який відображається у фінансовій звітності. Ці процеси повинні бути проведені за єдиною методологією. Саме в цій статті розкрито методологію, надано її сутність та особливості формування окремого "аналогового доповнення-правила" як складової важливої системи формування цифрової економіки компанії, підприємства, галузі. В цих правилах передбачено проведення комплексу підготовчих робіт, навчання персоналу, створення цифрового робочого місця, розроблено єдину систему вхідних документів, які надаються з розробленої бази даних АС "Технічна інвентаризація". Ці матеріали є основою формування програмного комплексу "Нерухомість", який складається з цифрових автоматизованих процедур корпоративного обліку і управління нерухомим майном. Програмний комплекс "Нерухомість" проводить автоматизацію процедур інвентаризації, постановки на кадастровий облік та формує систему реєстрації прав на об'єкти нерухомого майна. Програмний комплекс "Нерухомість" реалізовано як модульну галузеву розподілену за юридичними особами систему, яка забезпечує колективну роботу персоналу. Така система цифровізації проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна пройшла апробацію в галузі зв'язку-АТ "Укртелеком" і з невеликою доробкою її впроваджено на підприємствах залізничного транспорту — "Укрзалізниці".


Дод.точки доступу:
Олійник, Г.Ю.; Олійник, О.А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Олійник, Г. Ю.
    Концепція управління реструктуризацією залізничного комплексу України [] / Г. Ю. Олійник // Економіка та держава. - 2012. - № 7. - С. 39-45. - Бібліогр. с.45 (5 назв)
ББК 39.2 + 65.29
Рубрики: Реструктуризація підприємств--Управління
   Залізничний транспорт--Україна

Анотація: Розглянуто сутність та особливості запропонованої концепції управління процесами реструктурізації як основним елементом стратегії, що визначає стан і позиції підприємств залізничого транспорту в перспективі, забезпечує системність, послідовність і прогнозованість.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


   
    Особливості формування статутного капіталу підприємства: право користування нематеріальними активами як майновий внесок до статутного капіталу [Текст] / Т. І. Лозова, Г. Ю. Олійник, А. І. Бєлова, А. Ю. Аль-Тмейзі // Економіка та держава. - 2019. - № 4. - С. 18-24 : табл. - Бібліогр.: с. 24. - Текст англ. мовою
УДК
Рубрики: Підприємства--Статути--Капітал
Кл.слова (ненормовані):
правові та облікові аспекти -- нормативні документи -- бухгалтерський облік -- стандарти бухгалтерського обліку: національний і міжнародний
Анотація: Бізнес у цифровому світі - це повне переосмислення традиційних підходів до роботи з клієнтами, створення унікального досвіду, новий погляд на партнерство і конкуренцію та, безумовно, нові моделі бізнес-стратегій, які знайдуть своє втілення у щоденній діяльності компаній та їх структурних підрозділів - в операційній моделі. Для України, яка планує курс на Євроінтеграцію, метою є створення умов для входження до спільноти Європейських розвинених країн та залучення інвестицій шляхом створення спільних підприємств та інших масштабних внутрішніх перетворень підприємств. Для цього процесу важливою складовою бізнесу у цифровому світі є чітке формування всіх складових статутного капіталу у компанії.


Дод.точки доступу:
Лозова, Т. І.; Олійник, Г. Ю.; Бєлова, А. І.; Аль-Тмейзі, А. Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)