Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Пошуковий запит: (<.>K=Форма байесовская<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Михалевич В. М.
Назва : К проблеме неопределенности при многократном выборе решений
Місце публікування : Доповіді Національної академії наук України. - 2012. - № 1. - С.44-47 (Шифр Д134480/2012/1)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
ББК : 22.1
Предметні рубрики: Математика-- Дослідження операцій-- Теорія корисності та прийняття рішень
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): наслідки--функція корисності--задача параметрическая--форма байесовская--результат гарантированный
Анотація: Отримано рішення проблеми невизначеності в задачі багатократного розв'язання для досить широкого класу правил вибору переваг у системі прийняття рішень, яке грунтується на принципі гарантованого результату, з критерієм у вигляді переваг на рішеннях, що визначаються заданою явною функцією корисності.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)