Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=криптовалюта<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 41
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-41   41-41 
1.


    Dyntu, Valeriia.
    Cryptocurrency as a means of money laundering [Text] / Valeriia Dyntu // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 5. - P267-271. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криптовалюта--Використання
Кл.слова (ненормовані):
криптовалюта -- пірінгова легалізація доходів -- одержаних злочинним шляхом -- Bitcoin -- електронна готівкова система -- розслідування злочинів
Анотація: У статті розкривається походження криптовалюти, її значення для світового грошового обігу. Також визначається значення Bitcoin як пірінгової електронної готівкової системи та її використання у процесі легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Ісірова, К. В.
    Децентралізовані протоколи консенсусу: можливості та рекомендації щодо використання [Текст] / К. В. Ісірова, О. В. Потій // Радиотехника. - 2018. - № 195. - С. 203-208 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 208
УДК
Рубрики: Інформаційні технології--Криптовалюта
Кл.слова (ненормовані):
електронні системи -- криптографія -- контролери баз даних -- космічні системи
Анотація: Надійне забезпечення доступності інформації щодо стану системи досягається за допомогою децентралізованих протоколів консенсусу.


Дод.точки доступу:
Потій, О. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Аржевітін, Станіслав.
    Золота лихоманка віртуального світу: можливі варіанти і наслідки легалізації криптовалюти в Україні [Текст] / Станіслав Аржевітін, Михайло Савлук // Дзеркало тижня. - 2018. - 27 січ.-2 лют. (№ 3). - С. 1,6
Рубрики: Гроші--Криптовалюта--Перспективи--Проблеми--Україна
   Банківська система--Криптовалюта--Легалізація--Наслідки--Україна



Дод.точки доступу:
Савлук, Михайло

Знайти схожі

4.


    Біліченко, Д. Г.
    Порівняльний аналіз алгоритмів консенсусу для технології розподілених реєстрів [Текст] / Д. Г. Біліченко, К. Ю. Вітюк, Р. В. Олійников // Радиотехника. - 2018. - № 195. - С. 174-183 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 182-183
УДК
Рубрики: Інформаційні технології--Алгоритми
Кл.слова (ненормовані):
блокчейн -- криптовалюта -- електронне голосування
Анотація: Авторами статті визначено основні параметри системи на базі технології розподілених реєстрів та вибір найбільш оптимальної галузі застосування цих систем за допомогою визначених параметрів.


Дод.точки доступу:
Вітюк, К. Ю.; Олійников, Р. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Бакалінська, Ольга.
    Суспільний договір як основа для виникнення та розвитку криптовалют [Текст] / Ольга Бакалінська, Сергій Чаплян // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 71-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Криптовалюта--Виникнення і розвиток
Кл.слова (ненормовані):
блокчейн
Анотація: Стаття присвячена аналізу виникнення та розвитку інституту криптовалют у контексті положень теорії суспільного договору. Дослідження основних положень теорії суспільного договору, а також механізму появи криптовалют внаслідок узгоджених дій учасників цивільно-правового та господарського обороту дозволяють дійти висновку, що суспільний договір є основою для виникнення криптовалют як засобу платежу.


Дод.точки доступу:
Чаплян, Сергій

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Безверхий, Костянтин.
    Криптовалюта : гроші чи мильна бульбашка? [Текст] / К. Безверхий, А. Кувщинова // Бухгалтерський облік і аудит. - 2018. - № 1. - С. 29-38. - Бібліогр. с. 37-38 (24 назви)
Рубрики: Валюта
   Електронні гроші

Анотація: У статті наведені підходи до визначення сутності криптовалюти, проаналізовано відповідність криптовалюти до статусу грошей. Біткоін визнано найпоширенішою криптовалютою в світі. Визначено переваги і недоліки у її використанні. Описано ринок криптовалюти з найбільш перспективними біржами, популярними обмінниками і терміналами в усьому світі, зокрема й в Україні. Досліджено економіко - правовий статус цифрової валюта на території України на основі аналізу листів - роз'яснень НБУ. Розглянуто перспективи розвитку криптовалюти в економіці України та запропоновано її визнання для прогресивного розвитку країни.


Дод.точки доступу:
Кувщинова, Анастасія

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Бобришев, Євгеній.
    Вплив криптовалют на національну економіку [Текст] / Євгеній Бобришев // Україна - ЄС. Інновації в освіті, технологіях, економіці та праві : зб. міжнар. наук. праць, 24-28 квіт., 2018 р., Словаччина-Чехія . - Чернігів : ЧНТУ, 2018 = Ukraine - EU. Innovations in education, technology, business and law. - С. 267-271. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронні гроші--Україна
   Криптовалюта--Використання

Кл.слова (ненормовані):
біткойн -- фінансові інновації -- фінансові операції -- транзакції -- національна валюта
Анотація: Криптовалюта - це фінансова інновація, що неминуче впливає на мінливість рівня цін і всю платіжну систему.



Знайти схожі

8.


    Верес, Ірина.
    Електронні гроші та криптовалюта як засоби розрахунків у сфері електронної комерції [Текст] / Ірина Верес, Ганна Ярега // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 10-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронна комерція--Засоби розрахунків
Анотація: Стаття присвячена аналізу поняття та ознак електронних грошей, визначенню правової природи криптовалюти через призму світових практик її використання, а також формулюванню висновків і пропозицій щодо вдосконалення цивільно-правового регулювання електронних грошей та криптовалют в Україні.


Дод.точки доступу:
Ярега, Ганна

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

9.


    Верес, Ірина.
    Правова природа смарт-договору [Текст] / Ірина Верес // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 15-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Смарт-договори--Правова природа
Кл.слова (ненормовані):
блокчейн -- електронна форма договору -- електронний документ -- криптографія -- криптовалюта -- виконання зобов’язання
Анотація: Стаття присвячена дослідженню правової природи смарт-договору. Ідея смарт-договору ґрунтується на технології блокчейну. Визначено, що смарт-договір є договором, який укладається в електронній формі. Електронною формою смарт-договору слід вважати електронний документ, в якому сторони закріплюють істотні умови договору і який може бути візуально сприйнятий. Особливістю смарт-договору є те, що він набирає чинності з моменту компіляції програмного коду і розміщення в Ethereum або іншій системі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

10.


    Волосович, С. В.
    Віртуальна валюта: глобалізаційні виклики і перспективи розвитку [Текст] / С. В. Волосович // Економіка України. - 2016. - № 4. - С. 68-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Платіжні системи--Віртуальна валюта
Кл.слова (ненормовані):
інвентори -- криптовалюта -- майнери -- блокчейни -- постачальники гаманця -- схема віртуальної валюти -- біткоін -- "екосистема" схеми віртуальної валюти
Анотація: Досліджено сутність схем віртуальної валюти і учасників "екосистеми" схем віртуальної валюти. На основі міжнародних нормативно-правових актів проаналізовано відмінності та спільні риси віртуальної валюти, цифрової валюти та електронних грошей. Здійснено SWOT-аналіз схем віртуальної валюти. У сфері регулювання схем віртуальної валюти виділено такі моделі: ліберальну, консервативну, репресивну та очікування. Досліджено інструменти регулювання схем віртуальної валюти у різних країнах.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

11.


    Волосович, Світлана.
    Державне регулювання ринку криптовалют: зарубіжний досвід [Текст] / Світлана Волосович // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2018. - № 1. - С. 97-110 : табл. - Бібліогр.: с. 107-108
УДК
Рубрики: Криптовалюта--Державне регулювання--Зарубіжний досвід
Кл.слова (ненормовані):
біткоїн -- відмивання грошей -- віртувальні валюти
Анотація: Розкрито загрози функціонування криптовалют та на основі вимог FATF визначено принципи їх регулювання. Досліджено досвід регулювання криптовалют у зарубіжних країнах. Проаналізовано підходи до оподаткуваання діяльності з криптовалютами у різних країнах та запропоновано складові системи їх регулювання в Україні.


Все экземпляры списаны

Знайти схожі

12.


    Волошенко, Антоніна.
    Новітні інформаційно-комунікативні та цифрові технології як потенційно корупціогенний чинник [Текст] / Антоніна Волошенко // Банківська справа. - 2017. - № 4. - С. 92-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційні технології в економіці--Корупція--Протидія--Управлінські рішення
   Гроші--Криптовалюти

   Гроші--Електронна форма

   Віртуальна валюта

Кл.слова (ненормовані):
корупція -- криптовалюта -- державне регулювання
Анотація: У статті досліджуються сучасні інформаційно-комунікативні та цифрові технології на наявність корупціогенних ризиків. Доведена необхідність державного регуляторного впливу обігу криптовалют із визначенням їхнього статусу з метою оподаткування.


Знайти схожі

13.


    Волошин, Андрій.
    Блокчейн і криптовалюти: можливості для української економіки [Текст] / Андрій Волошин // Дзеркало тижня. - 2018. - 28 квіт. (№ 16). - С. 6
Рубрики: Нові технології--Розвиток і перспективи--Державна підтримка--Україна
Кл.слова (ненормовані):
карта блокчейну -- криптовалюта -- аутсорсинг -- кібербезпека -- блокчейн піар-менеджер -- лобіст технологічних компаній -- ком'юніті-менеджмент -- баунті-менеджмент -- контент-менеджмент -- крипто-журналіст
Анотація: Безперечно, блокчейн - це одна з технологій майбутнього, нарівні з штучним інтелектом, роботизацією та кібербезпекою. Україні як державі варто розвивати ці технології, аби залишатися конкурентоспроможною.


Знайти схожі

14.


    Гончаренко, Олена.
    Саморегулівні організації у сфері цифрової економіки [Текст] / Олена Гончаренко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 93-97. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова економіка--Саморегулівні організації--Україна
Кл.слова (ненормовані):
стандарти діяльності -- етичний кодекс -- криптовалюта -- блокчейн
Анотація: У статті визначені особливості та перспективи правового забезпечення діяльності СРО у сфері цифрової економіки в Україні. Враховуючи особливість цифрової економіки, саморегулювання у формі створення СРО є найбільш оптимальним варіантом її розвитку в Україні. Водночас потрібно враховувати можливі недоліки саморегулювання та ризики діяльності СРО у формуванні моделі взаємодії з органами державної влади, споживачами товарів та послуг тощо.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

15.


    Гурова, Анна.
    Правові засади застосування блокчейну в космічній діяльності: основні сфери застосування [Текст] / Анна Гурова, Марія Кірпачова // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 11. - С. 284-290. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічна галузь--Інформаційно-комунікаційні технології--Блокчейн--Правові засади застосування
Кл.слова (ненормовані):
первинна пропозиція токенів -- корисні токени -- токенізовані цінні папери -- криптовалюта -- криптовузли -- захист даних
Анотація: Стаття присвячена дослідженню правової природи технології розподілених реєстрів, зокрема її найпопулярнішого виду – технології блокчейн. Вона покликана визначити напрями прикладного застосування цієї технології в космічній діяльності, її практичного використання для реалізації прав і гарантування виконання зобов’язань суб’єктами космічної діяльності як на рівні держави, так і на рівні приватного суб’єкта господарювання. Детальна увага приділена фінансуванню космічних стартапів, токенізації космічних активів не для цілей інвестування, токенізації вимог щодо даних дистанційного зондування Землі, управління інформацією про повний цикл виконання космічної місії, безпечний супутниковий зв’язок (створення віртуальних зон безпеки різних рівнів), проведення публічних закупівель у космічній галузі, забезпечення кібербезпеки шляхом управління поставками.


Дод.точки доступу:
Кірпачова, Марія

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

16.


    Дашковська, Олена Ростиславівна.
    Грошовий сурогат як юридична категорія: загальнотеоретична характеристика [Текст] / Олена Ростиславівна Дашковська, Владислав Олександрович Васютін // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 6. - С. 18-21. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Гроші--Криптовалюта--Фінансово-правова система
Кл.слова (ненормовані):
гроші -- грошовий сурогат -- криптовалюта -- фінансово-правова система -- функції грошей -- об’єкт права
Анотація: У сучасних правових системах грошові сурогати є нестандартним явищем, що активізує потребу загальнотеоретичного дослідження поняття та змісту терміна „грошовий сурогат” як юридичної категорії. У ході аналізу наукових джерел, присвячених проблемі фінансування феномену „грошового сурогату”, виявлено кілька підходів трактування даного фінансового інструменту.


Дод.точки доступу:
Васютін, Владислав Олександрович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

17.


    Дергачова, Вікторія Вікторівна.
    Тренди розвитку сучасної глобальної економіки [Текст] / Вікторія Вікторівна Дергачова, Вікторія Ярославівна Голюк // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 3. - С. 23-26. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Глобальна економіка--Економічний розвиток--Тренд--Криптовалюта
Кл.слова (ненормовані):
тренд -- економічний розвиток -- глобальна економіка -- економічна конвергенція -- заборгованість -- криптовалюта
Анотація: У результаті дослідження встановлено, що серед основних трендів, які визначають майбутнє світового господарства, найбільш вагомим є економічна конвергенція, глобалізація, змін у рейтингу лідерів за темпами економічного зростання, швидкий розвиток ринку криптовалют, збільшення рівня заборгованості країн світу, зміни на демографічній карті. У дослідженні з огляду на сучасні тренди розвитку світового господарства визначено перспективи модифікації економічної карти світу, зокрема, збільшення темпів розвитку азійських економік, зростання кількості населення та інтенсивна урбанізація окремих країн Азії та Африки, сповільнення економічного розвитку країн та збереження тенденції старіння європейських націй.


Дод.точки доступу:
Голюк, Вікторія Ярославівна; Згуровський, Олександр Михайлович

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

18.


    Деревенко, Богдан.
    Про порівняння господарської діяльності з видобутком криптовалюти ("майнінгом") та здійсненням операцій із нею [Текст] / Богдан Деревенко // Право України. - 2018. - № 5. - С. 164-175. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Криптовалюта--Господарська діяльність--Операції
   Майнінг--Господарська діяльність--Криптовалюта

Анотація: Надаються характеристики діяльності з видобутку криптовалюти (майнінгу") та здійсненню операцій із нею і визначення можливості визнання їх видами господарської діяльності та пропозиція напрямів подальшого розвитку господарського права і законодавства щодо них.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

19.


    Дробязко, Світлана Ігорівна.
    Криптовалюта як об’єкт бухгалтерського обліку [Текст] / С. І. Дробязко // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 1. - С. 10-13. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Криптовалюта--Бухгалтерський облік
Кл.слова (ненормовані):
криптовалюта -- майнінг -- кріптобіржа -- амортизація -- курсова різниця
Анотація: Відсутність правового забезпечення спричиняє значні труднощі відображення операцій з криптовалютою у фінансовому обліку. Визначено, що криптовалюта не є видом електронних грошей, а виступає абсолютно новою економічною категорією, тому необхідно включити до Плану рахунків субрахунок 336 „Криптовалюта”. Певні особливості обліку операцій з іноземною валютою є характерними і для обліку операцій з криптовалютою. У випадку використання цифрової валюти як засобу платежу криптовалюта входить до складу монетарних статей.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

20.


    Иванов, Н. Е.
    Оценка пропускной способности платформы Ethereum на основе математической модели смарт-контракта [Текст] / Н. Е. Иванов, Р. В. Олейников // Радиотехника. - 2017. - № 191. - С. 40-46 : рис. - Библиогр.: с. 46 . - ISSN 0485-8972
УДК
Рубрики: Комп'ютерні технології--Криптовалюта--Алгоритми
Кл.слова (ненормовані):
математична модель -- транзакція -- технологія блокчейн
Анотація: Смарт-контракт - компьютерный алгоритм, предназначенный для заключения и поддержания коммерческих контрактов в технологии блокчейн. В статье разработана математическая модель для оценки пропускной способности Ethereum, что позволит оценить, с каким уровнем нагрузки способна справиться платформа.


Дод.точки доступу:
Олейников, Р. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 1-20    21-41   41-41 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)