Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Знайдено у інших БД:Електронний каталог книг (10)Зведений краєзнавчий каталог Чернігівщини (3)Електронний каталог відділу мистецтв (ноти, диски, грамплатівки) (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=ознаки<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 436
Показані документи с 1 за 30
 1-30    31-60   61-90   91-120   121-150   151-180      
1.


    Богдан, Світлана.
    ".Мені треба одежу, варту мого писательського стану" [Текст] : одяг у контексті епістолярного автопортрета Лесі Українки / Світлана Богдан // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2016. - № 10. - С. 35-44. - Бібліогр. 26 назв
Рубрики: Епістолярний жанр--Мовне портретування
Кл.слова (ненормовані):
одяг -- вестиальні ознаки -- епістолярний текст -- регулятив -- номінативне поле -- автопортрет
Анотація: Розглянуто актуалізацію лексичного регулятива одягу в епістолярних текстах Лесі Українки. Встановлено реєстр номінативного поля, що експлікує його. З'ясовано ядерні та периферійні найменування, їхні стилістичні маркери та співвіднесеність із мовними нормами кінця ХІХ – початку ХХ ст. і сучасними.


Дод.точки доступу:
Українка, Леся (українська письменниця, перекладач, культурний діяч ; 1871-1913) \про неї\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Янкова, Наталія.
    10 симптомів, які не можна ігнорувати [Текст] / Наталія Янкова // Жінка. - 2018. - № 1. - С. 40-41 : ілюстр.
Рубрики: Безпека життєдіяльності--Абетка безпеки
   Охорона здоров'я--Безпека людини

   Медична семіотика

Кл.слова (ненормовані):
симптоматика хвороб -- ознаки хвороб -- перша медична допомога -- медична діагностика -- вніб 5


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

3.


    Примак, Олена.
    Євросоюз в окремо взятому господарстві. Чи можна в Україні надоїти молока без "хімії" [Текст] / О. Примак // Україна молода. - 2013. - 18 черв.(№ 87). - С. 8 : ілюстр. - Зміст: Швейцарія в поміч ; Ознаки органічних продуктів ; Переваги "чистого" молока ; Органічне - значить сертифіковане ; Нішовий ринок ; Коментар спеціаліста / Ерік Майлі.
ББК 65.306.7 + 36.95 + 46.0
Рубрики: Молочне скотарство--Органічне молоко--Україна--Чернігівська область (Україна)--Городнянський р-н
   Проектна діяльність--Органічний ринок--Швейцарія--Україна

Кл.слова (ненормовані):
голштинська порода -- безприв'язний випас -- мобільні доїльні установки -- євролисток -- сертифікована продукція -- органічні пасовища
Анотація: Українсько-швейцарське підприємство "ЕтноПродукт" із замкнутим циклом виробництва органічної сільськогосподарської продукції приймає участь у швейцарському проекті "Розвиток органічного ринку в Україні", метою якого є інтеграція малих та середніх підприємств України у міжнародну торгівлю через сертифіковану продукцію. Він розрахований до 2016 року і сприяє розвитку конкурентоспроможності укр. харчового сектору. Фінансує його Швейцарська Конфедерація.


Дод.точки доступу:
Жуковський, Олег (голова наглядової ради укр.- швейцар. під-ва "ЕтноПродукт") \про нього\
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Мовчан, О. А.
    Ідейно-художній зміст віршів М. Рильського "Ознаки весни", "Порада" / О. А. Мовчан // Українська література в загальноосвітній школі. - 2013. - № 4. - С. 27-28
ББК 74.268.0
Рубрики: Українська література--Методика викладання, 20 ст.
Анотація: План-конспект уроку. Мета: навчальна: допомогти учням усвідомити ідейно-художній зміст віршів М. Рильського, створити міні-проект «Риси характеру письменника за його творами»;розвивальна: розвивати навички виразного читання, аналізу поетичних творів, висловлення власної думки щодо прочитаного; виховна: виховувати естетичні смаки, любов до природи.


Дод.точки доступу:
Рильський, Максим Тадейович (український радянський поет, перекладач, публіцист, громадський діяч, мовознавець, літературознавець ; 1895 - 1964) \про нього\

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

5.


    Резнікова, Н. В.
    Ідентифікаційні характеристики розвинених країн у мандатах міжнародних організацій: ознаки передової економіки у фокусі дослідження [Текст] / Н. В. Резнікова, О. А. Іващенко, Н. В. Курбала // Економіка та держава. - 2020. - № 9. - С. 17-24 : табл. - Бібліогр. с. 24 (13 назв)
Рубрики: Міжнародні організації--Економічний розвиток
Анотація: У статті відзначається, що класифікація країн за рівнем їхнього розвитку є складним і суб'єктивним процесом. Немає певного й однозначного критерію принаймні теоретично обгрунтованого або заснованого на об'єктивному бенчмарку, який був би загальноприйнятим. Питання про те, чи може рівень розвитку бути основою для класифікації країн, є спірним і активно обговорюється з початку 1960-х років, коли поява міжнародних інститутів зумовила необхідність категоризації країн, а відсутність єдиного критерію стала каталізатором появи величезної кількості класифікацій країн за різними ознаками. Мета статті полягає у виокремленні ідентифікаційних характеристик розвинених країн, базуючись на мандатах міжнародних організацій, та виявленні їхніх специфічних ознак всупереч застосування відмінних інституційних підходів. У статті зроблено наголос на відмінностях у класифікації країн трьох міжнародних організацій — Організації Об'єднаних Націй (ООН), Світового Банку (СБ) і Міжнародного валютного фонду (МВФ) різні, що пояснюється різними мандатами і цілями діяльності даних організацій. Водночас підкреслюється, що у визначенні країн як розвинених або країн, що розвиваються організації сходяться в деякому консенсусі. Встановлено, що всі три організації ідентифікують відносно невелику кількість країн як розвинених (ООН — 30%, СБ — 37% МВФ — 22%). Всі країни, що розглядаються Міжнародним валютним фондом як розвинені так само класифікуються і ООН, за винятком деяких. Організація Об'єднаних Націй звертає увагу на демографічні та суспільні аспекти, тоді як Світовий банк — на оцінку рівня економічного поліпшення будь-якої країни. Для позначення груп країн і територій, які відносяться до 23-ох розвинених країн, Міжнародний валютний фонд ввів поняття "передові економіки" або "передові країни".Доведено, що в умовах відсутності єдиної методології або згоди про те, як класифікувати країни за рівнем їх розвитку, багато міжнародних організацій, наприклад, використовували фактор членства в ОЕСР як головний критерій для віднесення країни до розряду розвинених.Встановлено, що, за даними ООН, наприклад, деякі країни з високим доходом можуть також бути країнами, що розвиваються. Більше того, ООН зазначає, що позначення "розвинені" та "ті, що розвиваються" призначені для зручності статистики і не обов'язково виражають судження про етап, досягнутий певною країною в процесі її еволюційного розвитку. Індекс людського розвитку (ІЛР) ООН представляє собою статистичний підхід, який визначає рівень розвитку людини в країні. Виявлено, що хоча існує сильна кореляція між високим показником ІЛР та рівнем розвитку економіки, ООН зазначає, що ІЛР значно репрезентативніше за дохід чи продуктивність. На відміну від ВВП на душу населення або дохід на душу населення, ІЛР немов би фіксує спосіб, в який доходи перетворюються "на можливості для здобуття освіти та підтримки здоров'я", а отже, здатен візуалізувати вищі рівні людського розвитку.


Дод.точки доступу:
Іващенко, О.А.; Курбала, Н.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Петрова, І.
    Ідентифікація стратегії управління персоналом: родові ознаки та видові відмінності [] / І. Петрова // Україна: аспекти праці. - 2011. - № 5. - С. 9-14. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Управління персоналом--Стратегічне управління
Анотація: Стаття присвячена обгрунтуванню сутності й різноманітності функціональних стратегій управління персоналом і характеристиці їх основних типів: споживацького, партнерського, ідентифікаційного.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

7.


    Лисенко, Марина.
    Ізоляція засуджених: поняття, ознаки та види / Марина Лисенко // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 10. - С. 128-130
ББК 67
Рубрики: Засуджені--Ізоляція--Забезпечення
Анотація: Розглядається поняття ізоляції засуджених до позбавлення волі на певний строк, формулюються основні її ознаки та види.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

8.


    Висоцька, С. В.
    Іменник як частина мови: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль [Текст] : урок-ярмарок. 6 клас / С. В. Висоцька // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2020. - № 31/33 (листоп.). - С. 22-26. - Бібліогр.: с. 25.
Рубрики: Українська мова--Методика викладання--6-й клас


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

9.


    Почерніна, І. М.
    Іменник як частина мови: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль [Текст] : 6 клас / І. М. Почерніна // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2016. - № 28-29. - С. 9-11.
Рубрики: Іменники--Українська мова--Уроки--Методика викладання
Анотація: План проведення уроку з української мови в 6-му класі, мета якого ознайомити із загальним значенням іменників, їхніми морфологічними ознаками та синтаксичною роллю, поглибити вивчене про іменники - назви істот та неістот, власні і загальні назви.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

10.


    Примоченко, М. С.
    Іменник як частина мови: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. 6 клас [Текст] / М. С. Примоченко // Педагогічні обрії. - 2018. - № 3. - С. 51-53 : фот. - Бібліогр.: с. 53
Рубрики: Українська мова--Методика викладання--Загальноосвітні навчальні заклади


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

11.


    Бортник, С. П.
    Іменник: загальне значення, морфологічні ознаки. Узагальнення й систематизація знань з теми [Текст] : бінарний урок-випробування. 6 клас / С. П. Бортник // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2018. - № 1-2. - С. 16-23
Рубрики: Іменники--Українська мова--Нестандартні уроки--Методика викладання
Анотація: План проведення уроку з української мови в 6-му класі, мета якого повторити, узальнити й поглибити знання учнів про іменник як частину мови, зміцнювати навички визначення морфологічних ознак іменників.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

12.


    Бикадоров, П.
    Інбридинг української чорно-рябої молочної худоби та господарськи корисні ознаки тварин [Текст] / П. Бикадоров // Тваринництво України. - 2014. - № 7. - С. 14-17. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 46
Рубрики: Скотарство молочне--Корови--Селекція--Чорно-ряба порода
   Селекція тварин--Корови--Чорно-ряба порода

Кл.слова (ненормовані):
регресія -- продуктивність -- відтворювальна здатність -- продуктивне довголіття -- міжотельний та сервіс-періоди


Знайти схожі

13.


    Бровдій, Алла.
    Інституційні ознаки підприємства як суб'єкта господарювання [Текст] / А. Бровдій // Юридична Україна. - 2011. - № 12. - С. 83-90. - Бібліогр. в примітках: с. 89-90
ББК 67.9(4Укр)303
Рубрики: Підприємства--Правове регулювання--Україна
Анотація: Автором визначено поняття підприємства і виділено його специфічні ознаки як суб'єкта господарювання. Удосконалено поняття організаційно-правової форми підприємства, пповедено розмежування понять "майновий комплекс" і "підприємство". Запропоновано внесення змін до відповідних нормативно-правових актів з метою удосконалення регулювання діяльності цих суб'єктів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

14.


    Комісаренко, Світлана.
    Інсульти та інфаркти: яка допомога є безкоштовною? [Текст] / Світлана Комісаренко // На пенсії. - 2024. - 9 квіт. (№ 15). - С. 1
Рубрики: Хвороби нервової системи--Інсульти
Кл.слова (ненормовані):
валеологія -- ознаки інсульту -- перша допомога при інсульті -- безкоштовні медичні послуги


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

15.


    Глухова, Валентина.
    Інтегрований урок у 2 класі : (природознавство, читання, образотворче мистецтво) / Валентина Глухова // Початкова школа. - 2018. - № 3. - С. 46-47.
Рубрики: Природознавство--Урок
Кл.слова (ненормовані):
інтегрований урок -- методика викладання -- природознавство і літературне читання -- природознавство і образотворче мистецтво -- весна -- ознаки весни -- образи природи -- засоби виразності графіки -- початкова школа
Анотація: У статті подано розробку інтегрованого уроку з природознавства, читання, образотворчого мистецтва за темою "Ознаки весни. Образи природи у творах Т. Г. Шевченка. Засоби виразності графіки" для учнів початкової школи.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВА (1)
Вільні: ВДГН (1), ВА (1)


Знайти схожі

16.


    Еннан, Руслан.
    Інтернет сайти та блоги: поняття, ознаки, сутність, правовий режим [Текст] / Р. Еннан // Інтелектуальна власність. - 2015. - № 12. - С. 12-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтернет--Право
Кл.слова (ненормовані):
Веб-сайт -- мережевий журнал


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

17.


    Березовський, А. В.
    Інфекційний ларинготрахеїт птиці [Текст] / А. В. Березовський // Ефективне птахівництво. - 2017. - № 10. - С. 42-44 : ілюстр.
Рубрики: Птахівництво--Ветеринарія
Кл.слова (ненормовані):
інфекційні хвороби птиці -- лікування інфекційного ларинготрахеїту птиці (ІЛТ) -- клінічні ознаки ІЛТ птиці
Анотація: Інфекційний ларинготрахеїт (ІЛТ) - хвороба курей, індичок, фазанів, що характеризується гострим перебігом та геморогічним запаленням слизової оболонки гортані, трахеї, кон'юктиви очей і загибеллю птиці від задухи. До захворювання найбільш сприйнятливий пташиний молодняк з місячного віку; тяжко хворіє і доросла птиця. Розглянуто етіологію та методи лікування інфекційного ларинготрахеїту птиці.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

18.


    Максименко, Юлія.
    Інформаційні правопорушення: поняття й ознаки [Текст] / Юлія Максименко // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 11. - С. 63-65
ББК 67
Рубрики: Правопорушення--Види--Співвідношення--Розвиток
Кл.слова (ненормовані):
злочини -- делікти -- деліктологія -- інформація
Анотація: Стаття присвячена дослідженню поняття й ознак інформаційних правопорушень.


Знайти схожі

19.


    Жорняк, Анастасія.
    Інформаційна послуга у сфері господарювання: поняття та ознаки [Текст] / Анастасія Жорняк // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 10. - С. 4-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Інформаційні послуги
Кл.слова (ненормовані):
відомості -- дані -- інформаційний ринок -- товар -- інформаційний продукт
Анотація: Стаття присвячена дослідженню широкого кола питань, які стосуються надання інформаційних послуг у сфері господарювання. В умовах активного процесу становлення інформаційного суспільства інформація набуває дуже великого значення у підприємницькій діяльності. Ринок інформаційних послуг в Україні розширюється швидкими темпами і стає вагомим сегментом економіки країни. Проаналізовано етимологію поняття інформації в загальному та правовому значенні, розкрито поняття інформації як об’єкта господарського обороту та визначено її основні ознаки. Аналізуються та узагальнюються напрацювання вчених щодо визначення понять інформаційного продукту, інформаційної послуги та виокремлюються їх основні ознаки.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

20.


    Калюга, Каріна.
    Історія походження криміналістичного поняття особи злочинця / Каріна Калюга // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 12. - С. 249-253. - Бібліогр. 20 назв
Рубрики: Злочинці--Кримінологічна характеристика
Кл.слова (ненормовані):
злочин -- криміналістичні знання -- ознаки людини -- властивості людини
Анотація: Стаття присвячена аналізу становлення та розвитку уявлення щодо криміналістичного поняття особи злочинця на різних етапах формування криміналістичних знань.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

21.


    Машіка, Віктор.
    Історія Стародавнього світу в порівняннях [Текст] : частина друга / Віктор Машіка // Історія України (Шкільний світ). - 2015. - № 7. - С. 1-32. - Начало №5, 2015 . - вкладка
ББК 74.266.30
Рубрики: Всесвітня історія--Методика вивчення--Урок, 6 клас
   Історія Стародавнього світу

   Стародавня Греція

   Стародавній Рим

Кл.слова (ненормовані):
ознаки цивілізації
Анотація: Матеріал стане у пригоді під час вивчення в 6-му класі інтегрованого курсу "Всесвітня історія. Історія України"


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

22.


    Машика, В.
    Історія у порівняннях [Текст] : 7-й клас / В. Машика // Історія України (Шкільний світ). - 2015. - № 11. - С. 4-28 : ілюстр. - Зміст: Спільні та відмінні ознаки діяльності Великої княгині київської Ольги й Великого князя київського Святослава ; Спільні та відмінні ознаки язицької і християнської релігій ; Спільні та відмінні ознаки політичногой економічного розвитку Чернігіво-Сіверського й Переяславського князівств у другій половині ХІІ ст. - першій половині ХІІІ ст. ; Спільні та відмінні ознаки військового мистецтва Київської Русі й монголів ; Спільні та відмінні ознаки соціально-економічного й політичного розвитку Польської й Московської держав у ХІV- XVI ст. ; Спільні та відмінні ознаки соціально-економічного та політичного устрою Османської держави і Великого князівства Литовського у ХIV-XVст.
ББК 74.266.3
Рубрики: Методика викладання історії в школі--7-й клас


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

23.


    Євдокімова, Марія.
    Історичний аналіз жіночої злочинності [Текст] / Марія Євдокімова // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 3. - С. 140-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Жінки--Злочинність--Історичний аналіз
Кл.слова (ненормовані):
історичний генезис -- гендерні ознаки
Анотація: У статті проаналізовано та розглянуто явище жіночої злочинності через призму історичних процесів. Визначається і досліджується соціальна роль жінки в суспільстві в різні історичні періоди. Окреслено проблемні питання щодо визначення жіночої злочинності та висловлено окремі думки автора.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

24.


    Дудоров, О.
    Істотна шкода і тяжкі наслідки як ознаки складів злочинів у сфері службової діяльності: проблеми тлумачення кримінального закону [Текст] / О. Дудоров, Г. Зеленов // Право України. - 2015. - № 12. - С. 69-81. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Кримінальне право
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
службова діяльність -- злочини -- шкода -- склад злочинів -- Кримінальний кодекс України -- вніб 2
Анотація: Статтю присвячено з'ясуванню змісту кримінально-правових понять "істотна шкода" і "тяжкі наслідки" як ознак складів злочинів, передбачених статтями 364, 364 (1), 365, 365 (2), 366, 367 Кримінального кодексу України.


Дод.точки доступу:
Зеленов, Г.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

25.


    Туркот, Тетяна
    Агресивна поведінка: виявити, запобігти, допомогти [Текст] / Тетяна Туркот // Дошкільне виховання. - 2016. - № 12. - С. 6-9 . - ISSN 0321-1401
Рубрики: Психологія--Дитяча--Поведінка
Кл.слова (ненормовані):
вербальна агресія -- фізична агресія -- ознаки агресивної поведінки -- схильність до агресії
Анотація: В статті розглянуто питання дитячої агресії. Представлено напрями роботи з агресивними дітьми. Висвітлено прийоми запобігання вербальній та фізичній агресії.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

26.


    Левчук, С. М.
    Адміністративні послуги органів доходів і зборів у податковій сфері: поняття та ознаки [Текст] / С. М. Левчук // Держава і право : збірник наук. праць. - 2014. - Вип. 63. - С. 99-106. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 67
Рубрики: Податкова служба--Адміністративні послуги
Кл.слова (ненормовані):
публічна адміністрація -- сервісний сегмент -- платник податків -- правова форма управління -- законодавство -- реалізація владних повноважень
Анотація: Аналізуються сучасні підходи до розуміння категорії “адміністративна послуга”, її ознак. Акцентується увага на тому, що в поняття адміністративної послуги повинно бути включено як власне обслуговування платника податків, так і результат такого обслуговування - правову форму управління. Доводиться недоцільність розгляду в якості адміністративних послуг органів доходів і зборів у податковій сфері таких видів діяльності, як: бюджетне відшкодування податку на додану вартість та надання податкових соціальних пільг з податку на доходи фізичних осіб. Сформульовано поняття “адміністративна послуга органів доходів і зборів".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

27.


    Гоцалюк, Станіслав.
    Адміністративна та цивільна відповідальність у галузі електроенергетики: порівняльно-правовий аспект / С. Гоцалюк // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 3. - С. 77-79
ББК 67.301
Рубрики: Юридична відповідальність--Галузь електроенергетики--Особливості та ознаки--Дослідження теоретичних питань
Кл.слова (ненормовані):
адміністративне право
Анотація: У статті визначені подібні та відмінні ознаки всіх видів юридичної відповідальності, система нормативно-правових актів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

28.


    Мартян, Олександр.
    Адміністративне судочинство в системі понять адміністративної науки / Олександр Мартян // Підприємництво, господарство і право. - 2013. - № 4. - С. 69-72. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 67.71
Рубрики: Адміністративне судочинство--Визначення поняття--Ознаки
Анотація: Досліджується поняття "адміністративне судочинство", висвітлюються проблемні питання визначення сутності адміністративного процесу та його ознак.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

29.


    Мамчур, Людмила.
    Актуалізація правових передумов для викорінення сексистської реклами в Україні [Текст] / Л. Мамчур // Маркетинг в Українi. - 2016. - № 3. - С. 34-43. - Бібліогр.: с. 43 . - ISSN 1606-3732
Рубрики: Реклама--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
гендерні ознаки -- продукція -- етика -- еротика


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

30.


    Столяр, Зоя
    Актуальні проблеми культури української мови і мовлення (про Всеукраїнську науково-практичну конференцію, що відбулася в м. Острог) [Текст] / Зоя Столяр // Українська мова і література в школі. - 2013. - № 1. - С. 55-57
ББК 81
Рубрики: Українська мова--Конференції
   Українська мова--Культура української мови

Кл.слова (ненормовані):
Всеукраїнська науково-практична конференція -- Національний університет "Острозька академія" -- мовне виховання -- компетентнісний підхід в освітній практиці -- культура мовлення -- лінгвостилістичні особливості -- ознаки слів -- інтеракція різнотипних підходів -- синтаксичні особливості категорії числа іменника
Анотація: 1-2 листопада 2012 року в стінах Національного університету "Острозька академія" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми культури української мови і мовлення". На конференції представлено (109) заявлених доповідей, що свідчать про вагомість для українського суспільства лінгвістичних і лінгводидактичних питань.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

 1-30    31-60   61-90   91-120   121-150   151-180      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)