Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=інформаційно-комунікаційні технології<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 116
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-116 
1.


    Сіденко, Володимир Романович.
    Виклики і ризики цифрової трансформації: світовий та український контексти [Текст] / Володимир Романович Сіденко // Економіка України. - 2021. - № 5. - С. 40-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрові технології--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
цифрова (електронна) торгівля -- інформаційно-комунікаційні технології -- економічні та соціальні ризики -- кібербезпека -- інформаційна незахищеність
Анотація: Визначено, що ризики впровадження цифрових технологій є зворотним боком процесу створення ними нових комерційних і комунікаційних можливостей. Акцентовано увагу на низці особливо небезпечних ризиків – підвищення інформаційної незахищеності особистості, інтенсифікація інформаційного шуму, що спричиняє непродуктивну втрату часу, значне розширення можливостей маніпулювання свідомістю людини і поведінкою споживачів, спотворення модусів мислення та руйнування національних культур, можливі негативні екологічні наслідки. Зроблено висновок про неприпустимість форсованого і незбалансованого впровадження цифрових технологій в країні з деформованими соціальними інститутами і високим рівнем криміналізацїї.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Гребенюк, Максим.
    Деякі питання організаційно-правового забезпечення кібербезпеки: огляд кращих практик зарубіжного досвіду [] / Максим Гребенюк // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 203-207. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Комп'ютерна безпека--Організаційно-правове забезпечення--Зарубіжний досвід
Кл.слова (ненормовані):
об’єкти критичної інфраструктури -- мережа Інтернет -- державне регулювання -- кіберінциденти -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: У статті розглядається питання необхідності посилення світової кібербезпеки як складової частини інформаційної та національної безпеки кожної держави. Однією з проблем, що потребує розв’язання на глобальному рівні, є те, що натепер у жодній країні світу немає кодифікованого законодавства, яке регламентує сферу Інтернет. На основі аналізу новел зарубіжного законодавства у сфері забезпечення кібербезпеки автором констатовано, що більшість країн світу активно опікуються цією проблематикою, постійно удосконалюючи національне законодавство та вживаючи заходів, що спрямовані на розбудову власної національної системи кібербезпеки. З урахуванням кращих практик зарубіжного досвіду, зокрема позитивного досвіду Республіки Казахстан, автором обґрунтовано необхідність правового регулювання відносин у мережі Інтернет з метою посилення інформаційної та кібербезпеки.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Березюк, Любов.
    Моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому закладі [Текст] / Любов Березюк // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2017. - № 3/4. - С. 162-164 : фот.
УДК
Рубрики: Загальноосвітні школи--Інформаційні технологіі
Кл.слова (ненормовані):
варіативні моделі -- інформаційно-комунікаційні технології -- комп'ютерна математика -- електронні освітні ресурси


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

4.


    Холявко, Наталія
    Напрями трансформації співробітництва секторів підприємництва та вищої освіти в умовах інформаційної економіки [Текст] / Наталія Холявко // Проблеми і перспективи економіки та управління. - 2017. - № 3. - С. 20-27 : табл. - Бібліогр.: с. 26-27 . - ISSN 2411-5215
УДК
Рубрики: Інформаційна економіка--Підприємництво--Співробітництво--Вища освіта
Кл.слова (ненормовані):
комерціалізація -- диверсифікація -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: У статті визначено роль суб'єктів секторів держави, підприємництва, вищої освіти та громадськості в забезпеченні процесів становлення інформаційної економіки у країні. Виокремлено ключові поточні проблеми співробітництва секторів вищої освіти та підприємництва в Україні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Кухарева, Тетяна.
    Інноваційна діяльність учителя початкових класів [Текст] / Т. Кухарева // Український вимір : [міжнар. зб. наук.-педагог., метод. ст. і матеріалів з України та діаспори] / [Черніг. обл. ін-т післядиплом. пед. освіти ім. К. Д. Ушинського. - Чернігів, 2017. - Число 14. - С. 159-163. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
ББК 63.3(0=УКР)-7 + 71.4(4УКР) + 74(4УКР)
Рубрики: Освіта--Інноваційні технології
   Інтерактивне навчання--Початкова школа

   Початкова школа--Освітні технології

Кл.слова (ненормовані):
інноваційна освітня діяльність -- освітні технології -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: У статті розглядаються основні напрями інноваційної діяльності учителя початкових класів, Сутність інноваційної діяльності в цілях, змісті, методах та формах навчання молодших школярів.


Дод.точки доступу:
Блохин, Дарина \ред.\; Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського

Є примірники у відділах: всього 1 : ВКр (1)
Вільні: ВКр (1)


Знайти схожі

6.


    Соснін, О. В.
    Юридична освіта: проблеми формування системи [Текст] / О. В. Соснін // Юридична Україна. - 2017. - № 5/6. - С. 116-122. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Юридична освіта--Система освіти
Кл.слова (ненормовані):
юридична наука -- науково-освітнє середовище -- суспільство знань -- інформаційно-комунікаційні технології -- транснаціональні соціальні зв’язки
Анотація: На тлі феноменального зростання, обсягів накопичення і обробки інформації (даних) за допомогою ІКТ політико-правова науково-освітня діяльність стає напрочуд стрімкою, і це впливає на розвиток суспільства в цілому, змушуючи еволюціонувати саму ідеологію інформаційного суспільства — вона трансформується в ідеологію «суспільства знань». В його основі поки що лежать не до кінця зрозумілі юридичною наукою ідеї продукування і споживання знань, у тому числі проблеми їх трансферу, підтримки і стимулювання інтелектуальної діяльності людей. Ключовим у цій сфері є постійно зростаючі вимоги до підготовки фахівців — юристів, яким належить їх окреслити і забезпечити алгоритми науково-освітньої діяльності з урахуванням вимог безпекового сектору розвитку країни.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


    Чекмарьова, Лариса.
    Модернізація управлінської діяльності в інноваційному просторі школи [Текст] / Лариса Чекмарьова // Директор школи (Шкільний світ). - 2017. - № 21/22. - С. 28-40 : рис. - Бібліогр.: с. 40
Рубрики: Загальноосвітні навчальні заклади--Управління
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікаційні технології -- соціальне партнерство -- інноваційна діяльність педагогічного колективу


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

8.


    Богдановська, Людмила.
    Розвиток творчого потенціалу учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій навчання / Л. Богдановська // Історія в рідній школі. - 2018. - № 1. - С. 30-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історична освіта в школі--Методика викладання
   Інформаційні технології--На уроках історії

Кл.слова (ненормовані):
інформатизація освіти -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: Розвиток творчого потенціалу учнів передбачає спеціальну увагу до формування мотивації, до форм і методів виконання діяльності учнем, до можливостей практичного використання отриманих результатів. При цьому важливим аспектом є процес педагогічної комунікації, що грунтується на певному змістовому, операційному та творчому базисі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

9.


    Кучер, Тетяна.
    Формування ключових компетентностей учнів засобами інтерактивних та інформаційно-комунікаційних технологій навчання на уроках основ здоров’я у 2 класі [Текст] / Тетяна Кучер // Початкова школа. - 2018. - № 7. - С. 38-43
Рубрики: Основи здоров'я--Урок
Кл.слова (ненормовані):
основи здоров’я -- уроки -- інтерактивні технології навчання -- інформаційно-комунікаційні технології -- здоров’я -- початкова школа
Анотація: У статті запропоновано систему уроків, презентації з теми "Психічна і духовна складова здоров’я" для учнів початкової школи.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВА (1)
Вільні: ВДГН (1), ВА (1)


Знайти схожі

10.


    Кучер, Тетяна.
    Формування ключових компетентностей учнів засобами інтерактивних та інформаційно-комунікаційних технологій навчання на уроках основ здоров’я у 2 класі [Текст] / Тетяна Кучер // Початкова школа. - 2018. - № 9. - С. 30-33. - Бібліогр.: 26 назв.
Рубрики: Основи здоров'я--Урок
Кл.слова (ненормовані):
урок-тренінг з основ здоров’я -- інтерактивні технології -- інформаційно-комунікаційні технології -- складові здоров’я -- психічне здоров'я -- духовне здоров'я -- початкова школа -- 2 клас
Анотація: У статті запропоновано підсумковий урок-тренінг за темою "Психічна і духовна складова здоров’я" для учнів початкової школи.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВА (1)
Вільні: ВДГН (1), ВА (1)


Знайти схожі

11.


    Сіденко, В. Р.
    Мегатренди розвитку електронної торгівлі у контексті сучасної технологічної революції [Текст] / В. Р. Сіденко // Економіка України. - 2018. - № 11/12. - С. 82-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронна торгівля--Сучасний розвиток
Кл.слова (ненормовані):
цифрова торгівля -- інформаційно-комунікаційні технології -- інформаційно-комунікаційні послуги -- міжнародні організації -- світове господарство -- четверта промислова революція
Анотація: Висвітлено питання розвитку електронної (цифрової) торгівлі як однієї з ключових тенденцій у трансформації світового господарства в умовах кардинальних технологічних змін, зумовлених четвертою промисловою революцією. Узагальнено основні переваги й ризики, пов’язані з цим феноменом. Проаналізовано інфраструктурні передумови для поширення електронної торгівлі. Показано роль провідних міжнародних організацій та регіональних інтеграційних об’єднань у розвитку та регулюванні електронної торгівлі у світі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

12.


    Балдук, Таїсія.
    Домінанта професійної діяльності вчителя [Текст] : із досвіду використання ІКТ / Таїсія Балдук // Біологія (Шкільний світ). - 2018. - № 3. - С. 10-15 : табл. - Бібліогр.: с. 15
Рубрики: Біологія--Методика викладання--Загальноосвітні школи
   Інформаційні технології--Уроки--Біологія--Досвід

Кл.слова (ненормовані):
викладання біології -- інформаційно-комунікаційні технології -- дидактичні можливості ІТ -- мультимедійні уроки -- електронні наочності -- електронні посібники


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

13.


    Іванчук, Л.
    Використання медіадидактики на компетентнісно зорієнтованому уроці в початкових класах / Леся Іванчук // Початкова школа. - 2018. - № 3. - С. 8-10. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Педагогіка--Початкове навчання
Кл.слова (ненормовані):
медіадидактика -- інформаційно-комунікаційні технології -- медіазасоби -- медіакомпетентність -- медіаграмотність -- медіаосвіта -- медіаосвітні технології -- технологічні прийоми -- початкова школа
Анотація: У статті розглянуто аспекти використання інформаційно-комунікаційних технологій в початковій школі.


Є примірники у відділах: всього 2 : ВДГН (1), ВА (1)
Вільні: ВДГН (1), ВА (1)


Знайти схожі

14.


    Холявко, Наталія.
    Вектори впливу вищої освіти на процеси становлення інформаційної економіки [Текст] / Наталія Холявко // Проблеми і перспективи економіки та управління. - 2017. - № 4. - С. 27-33 : табл. - Бібліогр.: с. 32-33 . - ISSN 2411-5215
УДК
Рубрики: Інформаційна економіка--Вища освіта
Кл.слова (ненормовані):
диверсифікація -- комерціалізація -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: У статті сформульовано напрями трансформації системи вищої освіти України в умовах становлення інформаційної економіки: адміністративно-управлінський, освітній, науково-дослідний, фінансовий.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

15.


    Винославська, Олена.
    Вплив ІКТ на самоорганізацію та саморозвиток особистості / О. Винославська // Вища школа. - 2015. - № 2-3. - С. 87-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікаційні технології -- користувачі ІКТ -- вплив ІКТ -- особистість -- самоорганізація -- саморозвиток
Анотація: У статті описується методика дослідження особливостей впливу ІКТ на самоорганізацію і саморозвиток особистості. Наводиться опис розробленого авторкою опитувальника "Застосування інеформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі для самоорганізації та саморозвитку особистості". Висвітлюються результати кількісного та якісного аналізу відповідей респондентів, які підтвердили існування як позитивного, так і негативного впливу ІКТ на самоорганізацію та саморозвиток особистості. Обгрунтовується актуальність дослідження проблем збереження психічного та фізичного здоров’я користувачів ІКТ.


Знайти схожі

16.


    Богдановська, Людмила.
    Методичні умови використання програмних засобів у навчанні учнів історії / Л. Богдановська // Історія в рідній школі. - 2015. - № 7/8. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історична освіта в школі--Методика викладання
   Інформаційні технології--На уроках історії

Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: Автор визначає що має стати методичними умовами функціонування програмних засобів вивчення історії з використанням ІКТ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

17.


    Строганова, Г.
    Застосування інформаційно-комунікаційних технологій та web-квестів на уроках української мови [Текст] / Ганна Строганова, Ганна Козловська // Українська мова і література в школах України. - 2015. - № 6. - С. 23-26. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Українська мова--Комп'ютерне і програмоване навчання
   Українська мова--Методи навчання

Кл.слова (ненормовані):
інформатизація освіти -- комп'ютерні ткехнології -- інформаційно-комунікаційні технології -- web-квест -- Google-форми для тестів -- творчі здібності учнів
Анотація: У статтті узагальнено досвід дослідження актуальної проблеми запровадження інформаційно-комунікаційних технологій та web-квестів на уроках української мови для розвитку творчих здібностей учнів. Проаналізовано особливості упровадження у навчально-виховний процес новітніх технологій, що сприяють підвищенню його ефективності.


Дод.точки доступу:
Козловська, Г.
Замовлені прим-ки для відділів: ВДГН

Знайти схожі

18.


    Небога, Т. В.
    Розвиток світового ринку аутсорсингу, його особливості і тенденції в Україні [Текст] / Т. В. Небога // Проблеми науки. - 2015. - № 4. - С. 57-60 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аутсорсинг--Інформаційні технологіі
Кл.слова (ненормовані):
ІТ-послуги -- ІТ-аутсорсинг -- інформаційно-комунікаційні технології


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

19.


    Чернуха, Ольга
    Блог - новий помічник педагога [Текст] / Ольга Чернуха // Дошкільне виховання. - 2014. - № 6. - С. 13-15. - Електронний текст в форматі .pdf . - ISSN 0321-1401
ББК 74.102
Рубрики: Педагогіка--Дошкільна--Методична робота
Кл.слова (ненормовані):
блог -- інформаційно-комунікаційні технології
Анотація: В статті йдеться про один із інтернет-сервісів - блог (мережевий журнал, або щоденник подій, головний вміст якого складають тексти, зображення, звукові та відеоматеріали, що регулярно додаються), який допоможе оптимізувати співпрацю з батьками вихованців та колегами, а також сприятиме фаховому самовдосконаленню педагогів.

Файл:  Doshkilne vihovannja 2014 06.pdf
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

20.


    Матлина, С. Г.
    В единстве технологий. (О гуманитаризации библиотечного пространства) [Текст] / С. Г. Матлина // Научные и технические библиотеки. - 2012. - № 6. - С. 60-69. - Библиогр. в конце ст. . - ISSN 0130-9765
ББК 78.347.2
Рубрики: Публічні бібліотеки
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікаційні технології -- соціально-гуманітарні інновації -- інформаційно-культурний простір -- корпоративні проекти -- вебінари -- інтернет-конференції -- блоги
Анотація: Обоснованы значимость виртуальных коммуникаций, взаимоиспользование информационно-коммуникационных и социально-гуманитарных технологий.


Є примірники у відділах: всього 1 : НМВ (1)
Вільні: НМВ (1)


Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-116 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)