Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Вишневський, В. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Соколов, В. М.
    Успіхи, проблеми та перспективи насінництва в сучасних умовах [Текст] / В. М. Соколов, В. В. Вишневський, В. В. Васильченко // Насінництво. - 2015. - № 5/6. - С. 6-9
Рубрики: Селекція--Насінництво--Рослинництво
   Зернові культури

Кл.слова (ненормовані):
селекційні роботи -- сорти озимої пшениці -- насіння -- посіви
Анотація: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення був і залишається провідним селекційно-насінницьким центром в системі Національної академії аграрних наук України. В результаті його потужної наукової діяльності щороку на державне сортовипробування передається близько 30-ти нових сортів і гібридів зернових, зерновобобових, олійних і кормових культур. Така ж кількість щорічно заноситься до Державного реєстру сортів, придатних для поширення в Україні.


Дод.точки доступу:
Вишневський, В. В.; Васильченко, В. В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Соколов , В. М.
    Наукові підходи у насінництві [Текст] / В. М. Соколов , М. О. Кіндрук, В. В. Вишневський, А. М. Вишневська // Насінництво. - 2015. - № 5/6. - С. 19 : фот.
Рубрики: Насінництво--Дослідження
   Насіння

Кл.слова (ненормовані):
насіннєві фонди
Анотація: У зв'язку з долученням України до міжнародних структур з насінництва, зокрема до Міжнародної асоціаціїї з насіннєвого контролю (ISTA), Організації економічної співпраці і розвитку (ОЕСD), а в перспективі й до Європейського Союзу, перед виробниками насіння стоїть відповідальне завдання - довести його якість до вимог міжнародного рівня. Щоб досягти мети слід, перш за все, подбати про наукове забезпечення галузі насінництва. Воно має грунтуватися на розробці нових технологічних схем вирощування, обробки і зберігання насіння, його захисту від шкідливих організмів з урахуванням вітчизняних та закордонних здобутків. Саме вивченню цих питань присвячена стаття.


Дод.точки доступу:
Кіндрук, М. О.; Вишневський, В. В.; Вишневська, А. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


   
    Для запашного короваю з українського зерна [Текст] : день поля // Насінництво. - 2016. - № 4/6. - С. 1-7 : фот. - Зміст: Коли достигають пшениця і ячмінь, тоді селекціонери й виробники зустрічаються на "Дні поля" / В. В. Вишневський. 100 років взаємної любові / . Ювіляри аналізують зроблене та ставлять нові завдання / Т. І. Волянська.
Рубрики: Насінництво--Пшениця--Інститут--Ювілеї--Україна
Анотація: У Селекційно-генетичному інституті - Національному центрі насіннєзнавства і сортовивчення виповнилося 100 років від заснування відділу селекції пшениці.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Вишневський, В. В.
    Що день прийдешній нам готує? [Текст] : за матеріалами наук.-практ. наради з питань проведення комплексу весняно-польових робіт, що відбулася нещодавно в Одесі, на базі Селекц.-генет. ін-ту - Нац. центру насіннєзнавства та сортовивчення / В. В. Вишневський // Насінництво. - 2017. - № 1/3. - С. 1-7 : ілюстр.
Рубрики: Насінництво--Селекція
Кл.слова (ненормовані):
сівба -- сорти -- урожайність озимих -- ґрунт -- зерновиробництво -- насіння
Анотація: Традиційно, наприкінці зими, в Одесі, на базі Селекційно-генетичного інституту - Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення проходять регіональні науково-практичні наради з питань проведення комплексу весняно-польових робіт. Метою зустрічі хліборобів з вченими найпотужнішого в Україні наукового центру було знайти відповіді на ряд нагальних питань, зокрема - яка ситуація на полях Одещини та України в цілому, що і як потрібно зробити в першу чергу, на що звернути увагу сьогодні спеціалістів та керівників господарств?.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

5.


    Соколов, В. М.
    Про результати роботи установ Національної академії аграрних наук України з селекції та насінництва зернових і зернобобових культур у 2016 році [Текст] / В. М. Соколов, В. В. Вишневський, О. Я. Пушкаренко // Насінництво. - 2017. - № 1/3. - С. 8-14 : рис., табл.
Рубрики: Насінництво--Селекція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зернові культури -- урожайність -- сортове насіння -- пшениця м'яка озима -- тритикале -- ячмінь ярий і озимий -- горох
Анотація: Високих щорічних обсягів виробництва зерна в Україні на рівні 75-80 млн тонн реально досягти лише завдяки підвищенню урожайності основних зернових культур. Крім питань удосконалення землекористування, дотримання сівозмін, обробітку ґрунту, захисту рослин, удобрення й меліорації земель суттєвою складовою у забезпеченні такої продуктивності є подальший гармонійний розвиток галузей селекції та насінництва.


Дод.точки доступу:
Вишневський, В. В.; Пушкаренко, О. Я.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)