Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=Інтернет речей<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


   
    Интернет вещей [Текст] // Радиоаматор. - 2016. - № 2. - С. 42-43 : рис. - Библиогр.: с. 43
Рубрики: Телекомунікації
Кл.слова (ненормовані):
інтернет речей -- gsm-мережі -- інформаційні технології
Анотація: Несколько лет назад на рынке информационных технологий появился новый термин: "Интернет вещей". В статье дается краткий Интернет обзор этому новому термину.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Назаровець, Сергій.
    Бібліотека 4.0: технології та сервіси майбутнього [Текст] / С. Назаровець, Є. Кулик // Бібліотечний вісник. - 2017. - N 5. - С. 3-14. - Біблиогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційні технології--Бібліотека 4.0
Кл.слова (ненормовані):
бібліотека 4.0 -- веб 4.0 -- Інтернет речей -- Великі дані -- Відкриті дані -- штучний інтелект -- економіка спільної участі -- 3D-друк -- Makerspace
Анотація: У статті представлено концепцію та складники моделі бібліотеки наступного покоління - Бібліотеки 4.0. Розглянуто передові інтернет-технології, які можуть використовуватися для впровадження інноваційних бібліотечних послуг і сервісів, скерованих на задоволення потреб користувачів з урахуванням особливостей інформаційної взаємодії в суспільстві. Аргументовано, що модель Бібліотеки 4.0 не зможе грунтуватися винятково на технологіях, адже їх упровадження призведе до зміни структури інформаційних потреб користувачів, трансформації фізичного простору бібліотек, переосмислення моделей організації та фінансування інформаційної галузі загалом. Для комплексного розгляду перспектив побудови цілісної концепції Бібліотеки 4.0 використано окремі тренди американського Center for the Future of Libraries.


Дод.точки доступу:
Кулик, Євгенія

Є примірники у відділах: всього 2 : ВЗ (1), ВНІБ (1)
Вільні: ВЗ (1), ВНІБ (1)


Знайти схожі

3.


    Федулова, Любов.
    Вплив світових технологічних трендів на формування "розумного" рітейлу [Текст] / Любов Федулова // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2018. - № 1. - С. 5-21 : рис. - Бібліогр.: с. 18-21
УДК
Рубрики: Зовнішня торгівля--Технології--Інновації
Кл.слова (ненормовані):
інтернет речей -- краудсорсинг -- біотехнології -- електронна комерція
Анотація: У статті визначено та обґрунтовано світові технологічні тренди й особливості соціально-економічного розвитку на сучасному етапі науково-технологічної революції. Виявлено світові тенденції впливу цифровізації на діяльність торговельних підприємств та його особливості в Україні. Розроблено пропозиції щодо забезпечення технологічного рівня торговельних підприємств з урахуванням глобальних викликів і перспектив залучення інтелектуального потенціалу при формуванні інноваційної політики розбудови "розумного рітейлу''.


Все экземпляры списаны

Знайти схожі

4.


    Борисенко, Галина.
    Розумні речі [Текст] : поняття про інтернет речей та SMART-технології / Галина Борисенко // Інформатика (Шкільний світ). - 2020. - № 5/6 (трав.-черв.). - С. 94-97 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
інтернет речей -- датчики -- сенсори -- Іот-пристрої -- трекінг-системи служб таксі
Анотація: На початку ХХІ ст. кількість пристроїв, під'єднаних до Інтернету, перевищила кількість населення Землі, а отже, виник інтернет речей (ІоТ від. англ. "Internet of Things"). Інтернет речей - це система, що об'єднує реальні речі у віртуальну мережу. Експерти стверджують, що інтернет речей є однією з найперспективніших технологій останніх років, яка вже сьогодні фактично створює сотні нових продуктів і призводить до появи нових компаній на ринку, які диктують свої умови ІТ-гігантам.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)