Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=Технічні регламенти<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Полюхович, Лідія.
    Про правові аспекти стандартизації сільськогосподарської продукції в Україні у контексті членства в СОТ / Лідія Полюхович // Підприємництво, господарство і право. - 2013. - № 4. - С. 162-165. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 67 + 65
Рубрики: Сільськогосподарська продукція--Міжнародна стандартизація--Правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
технічні регламенти
Анотація: Досліджуються окремі правові питання стандартизації сільськогосподарської продукції в Україні у контексті членства у Світовій організації торгівлі, порівнюються вимоги міжнародних стандартів і технічних регламентів як основних правових документів, що застосовуються у цій сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Крисанов, Дмитро.
    Системи технічного регулювання Європейського Союзу, України та Митного союзу для агропродовольчої сфери: напрями їх зближення, можливості звуження невідповідності та зменшення асиметричності [Текст] / Дмитро Крисанов // Економіст. - 2014. - № 2. - С. 4-10. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 66.4
Рубрики: Продовольчі товари--Технічне регулювання--Україна--Європейський Союз (ЄС)--Митний союз
Кл.слова (ненормовані):
нормативні документи -- обов'язкові вимоги -- державний нагляд -- єдиний економічний простір -- законодавча база -- стандарти -- технічні регламенти
Анотація: Проаналізовано та розкрито сутність сучасних законодавчих, технічних і практичних невідповідностей та асиметричності між вимогами нормативних документів щодо безпечності та якості продовольчої продукції країн - членів Європейського й Митного союзів та України. Висвітлено складну ситуацію України щодо узгодження різнопланових і асиметричних положень і вимог директив ЄС, технічних регламентів МС і національних стандартів, які чинні або впроваджуються в дію, а також можливі втрати від односторонньої орієнтації вітчизняних підприємств щодо їх дотримання. Систематизовано основні напрями та конкретизовано інструменти, процедури і процеси, запровадження яких дозволить значне зблизити системи технічного регулювання ЄС, України та МС, обмежити роль інституціонального чинника в згортанні зовнішньоекономічних відносин та сприятиме пришвидшенню переходу аграрних і переробно-харчових підприємств на сучасні технології виробництва продовольчої продукції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кулага, Еліна.
    Правове забезпечення інституційних перетворень у системі технічного регулювання в Україні [Текст] / Еліна Кулага // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 11. - С. 12-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Технічне регулювання--Інституційне реформування--Правове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
стандартизація -- технічні регламенти -- технічні умови
Анотація: У статті визначаються ключові аспекти інституційних перетворень у системі технічного регулювання в умовах асоційованого членства України в ЄС, проблемні аспекти правового регулювання у цій сфері та шляхи його вдосконалення на основі досвіду зарубіжних країн з метою подолання технічних бар'єрів у торгівлі.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Жаркін, А. Ф.
    Пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових документів України у сфері забезпечення належної якості напруги в електричних мережах з джерелами розосередженої генерації [Текст] / А. Ф. Жаркін, В. О. Новський, С. О. Палачов // Енергетика та електрифікація. - 2018. - № 11. - С. 12-19. - Бібліогр.: с. 19
УДК
Рубрики: Електроенергетика--Нормативно-технічні документи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
відновлювана енергетика -- енергоефективність та енергонезалежність -- генерована електроенергія -- технічні характеристики -- електромагнітна сумісність (ЕМС) -- недосконалість нормативної бази -- Технічні регламенти -- стандарт ГОСТ 13109-97 -- ДСТУ EN 50160: 2014 -- розподільні мережі напругою від 0,4 кВ до 150 кВ -- ГОСТ 13109-97 -- ДСТУ ІЕС 61000-4-30: 2010 -- СОУ - Н ЕЕ40.1-37471933-55: 2011 -- пропозиції -- типові випробування -- генеруюче обладнання малої потужності -- приєднання установок
Анотація: Проведено аналіз недоліків сучасної нормативно-правової бази України в галузі відновлюваної електроенергетики. Здійснено порівняльний аналіз критеріїв оцінки допустимості приєднання (з точки зору забезпечення електромагнітної сумісності) зазначених об'єктів, що застосовують в країнах Євросоюзу та в Україні. Запропоновано рекомендації щодо внесення змін та доповнень у відповідні нормативно-правові документи України для забезпечення виконання європейських вимог до якості напруги електропостачання та стимулювання розвитку відновлюваної енергетики.


Дод.точки доступу:
Новський, В. О.; Палачов, С. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)