Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=енергетична проблема<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Марков, І.
    Імунітет енергетиків. Стійкість енергетичних рослин до хвороб в умовах Правобережного Лісостепу України [Текст] / І. Марков // Агробізнес сьогодні. - 2012. - № 14. - С. 38-40 : табл.
Рубрики: Біопаливо
   Рослинництво

   Захист рослин

Кл.слова (ненормовані):
енергетична проблема -- природні ресурси

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Шпичак, О. М.
    Виробництво біопалива в Україні у контексті оптимального вирішення енергетичної проблеми [Текст] / О. М. Шпичак, О. В. Боднар, С. О. Пашко // Економіка АПК. - 2019. - № 3. - С. 13-27 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Альтернативна енергетика--Біопаливо
   Біопаливо--Рослинна сировина

Кл.слова (ненормовані):
біопаливо -- продовольча безпека -- енергетична проблема -- ціна -- собівартість -- сільськогосподарська сировина для виробництва біопалива -- традиційні види пального
Анотація: Мета статті - запропонувати методологічний підхід щодо оцінки місця і ролі продовольства в загальній енергетичній проблемі, розглянути можливості розв’язання існуючого протиріччя між виробництвом продуктів харчування та біопалива, встановити тенденції розвитку світового ринку біопалива та причини його повільного розвитку в Україні в контексті економіко-політичних інтересів країн світу, запропонувати підходи щодо оптимального вирішення енергетичної проблеми в Україні відповідно до сучасних викликів, розробити економічну модель алгоритму зіставлення ефективності різних варіантів використання сільськогосподарської сировини з метою отримання біопалива порівняно із традиційними його видами виходячи з конкретної ринкової ситуації відповідного періоду часу. Запропоновано економічну модель алгоритму визначення економічної доцільності переробки ріпакового насіння на біодизель на мікро- і макрорівнях залежно від ринкової ситуації в конкретний період часу. Це дає можливість оперативно визначити рівень конкурентоспроможності окремих видів продукції ріпаківництва: насіння ріпаку, олії, макухи або біодизеля та шроту. Розроблено методичний підхід, відповідно до якого визначено обсяги використання зерна в Україні для задоволення потреб у продовольстві як першочергових на рівні мінімальних та раціональних норм споживання, а також енергетичних потреб в альтернативних видах палива.


Дод.точки доступу:
Боднар, О. В.; Пашко, С. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Гальчинська, Ю. М.
    Оцінка потенціалу біомаси побічної продукції сільськогосподарських культур в аграрному секторі економіки [Текст] / Ю. М. Гальчинська // Економіка АПК. - 2019. - № 5. - С. 15-26 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Альтернативні джерела енергії--Біомаса
   Біоенергетика--Біопаливо--Україна

Кл.слова (ненормовані):
біомаса -- біоенергетика -- біопаливо -- енергетична проблема -- сільськогосподарська сировина для виробництва біопалива -- традиційні види пального
Анотація: Мета статті - удосконалити методичні підходи щодо оцінки енергетичного потенціалу біомаси побічної продукції сільськогосподарських культур в Україні, розглянути можливості його реалізації та послаблення імпортозалежності від традиційних видів енергетичних ресурсів. Здійснено оцінку сукупного економічного енергетичного потенціалу біомаси побічної продукції сільськогосподарських культур в аграрному секторі як у цілому по Україні, так і по регіонах, проведено деталізовані розрахунки по окремих джерелах отримання біомаси, які не є основною продукцією сільського господарства.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)