Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=енергетичні культури<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


   
    Фітофаги міскантусу гігантського. Вивчення потенційного впливу на агроценози в процесі виробництва біопалива другої генерації [Текст] / Т. Р. Стефановська [та ін.] // Карантин і захист рослин. - 2011. - №5. - С. 6-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біопаливо --Шкідники
Кл.слова (ненормовані):
енергетичні культури -- нематоди -- комахи
Анотація: В статті представлено результати вивчення видового складу фітофагів міскантусу гігантського - багаторічної злакової трави для виробництва біопалива другої генерації. Вперше встановлено, що міскантуса може пошкоджувати гессенська муха. На рослині виявлено шкідників з класу комахи та нематоди. Вирощування міскантусу в якості енергетичної культури на промисловому рівні, що передбачається в Україні найближчим часом, безперечно призведе до поступового його заселення шкідливими організмами. Отже, промисловому вирощуванню міскантусу має передувати детальне вивчення оцінки ризиків, пов`язаних з фітофагами.


Дод.точки доступу:
Стефановська , Т.Р.; Льюїс , Е.Е.; Лікар , Я.О.; Рахметов , Д.Б.; Підліснюк , В.В.
Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

2.


    Іванюк, О. В.
    Солома як енергетичний ресурс [Текст] / О. В. Іванюк // Економіка АПК. - 2012. - № 2. - С. 43-45 : табл. - Бібліогр. в підрядк. прим.
ББК 42.112
Рубрики: Енергетика України--Біосировина
   Рослинництво--Зернові культури--Вирощування

   Регіональна економіка--Житомирська область

Кл.слова (ненормовані):
Біогаз -- Енергетичні культури -- Енергоресурси
Анотація: Проаналізовано проблеми енергоносіїв і шляхи їх розв'язання за рахунок використання потенціалу сільськогосподарської біомаси. Розглянуто деякі економічні аспекти використання біомаси як біологічного палива.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Іващенко, О. О.
    Ефективність застосування систем хімічного захисту від бур'янів посівів міскантусу гігантського першого року вегетації [Текст] / О. О. Іващенко, Я. П. Макух, С. О. Ременюк // Карантин і захист рослин. - 2017. - № 4/6. - С. 19-21. - Бібліогр.: с. 21
УДК
Рубрики: Міскантус--Захист рослин
   Гербіциди--Захист рослин--Бур'яни

Кл.слова (ненормовані):
грунтові препарати -- енергетичні культури -- екологічні ніши
Анотація: Недоліком гербіцидів грунтової дії є те, що вони реально не здатні контролювати багаторічні види бур'янів, які формують значні запаси пластичних речовин у своїх підземних частинах (коренях, кореневищах, бульбах, цибулинах і т. д.), а тому легко долають токсичну дію препаратів. Враховуючи цю особливість, засмічені багаторічними видами бур'янів площі необхідно очищати попередньо, а якщо такі заходи своєчасно не проведені, не слід застосовувати для захсту від бур'янів препарати грунтової дії в посівах молодих рослин культур. Захисна дія препаратів грунтової дії ефективно контролює появу сходів бур'янів у посівах протягом 30-40 діб після внесення.


Дод.точки доступу:
Макух, Я. П.; Ременюк, С. О.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Стефанюк, В. Й.
    Стевія: стимуляція насіння до проростання (Steviarebaudianabertoni) [Текст] : нетрадиційні культури / В. Й. Стефанюк // Біоенергетика. - 2017. - № 2. - С. 24-27 : табл. - Бібліогр.: с. 27
УДК
Рубрики: Біоенергетика--Рослинна сировина
Кл.слова (ненормовані):
насіння -- способи стимуляції -- мікроелементи -- мікродобрива -- посівні якості -- продуктивність -- енергетичні культури
Анотація: Наведені результати дослідження щодо стимулювання насіння стевії. Виявлено, що кращим способом стимуляції насіння є обробка його за передпосівної підготовки в розчині солей мікроелементів цинку, кобальту, марганцю та мікродобрив "Аватар" і "Рост-концентрат".



Знайти схожі

5.


    Жук, Аліна.
    "Інтенсивний ліс", або Перспективи бізнесу з вирощування енергетичних дерев [Текст] / А. Жук, О. Опанасюк // Екологія підприємства. - 2017. - № 12. - С. 71-73
Рубрики: Рослини--Енергоефективність
Кл.слова (ненормовані):
павловнія -- плантації з коротким терміном вегетації -- енергетичні культури -- біомаса
Анотація: "Інтенсивний ліс" - це посадка з рослин, які за мінімальний термін дають можливість отримати великий обсяг деревної продукції високої якості. "Інтенсивний ліс" - досить новий вид бізнесу для України, але вже зарекомендував себе у світовій практиці як один з найприбутковіших і надійних для інвестицій. Чим привабливий бізнес з вирощування енергетичних дерев?.


Дод.точки доступу:
Опанасюк, Олександр

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

6.


    Дубровик-Рохова, Алла.
    30% природного газу "росте" на полях, або Чому інвестори та науковці вважають вербу, тополю та міскантус перспективними для України культурами? [Текст] / Алла Дубровик-Рохова // День. - 2019. - № 55. - С. 8 : табл.
Рубрики: Біоенергетика--Рослинна сировина
Кл.слова (ненормовані):
енергетичні культури -- тополі -- верби
Анотація: Про галузь із вирощування енергетичних сільгоспкультур в Україні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

7.


    Трибой, О. В.
    Оцінка життєвого циклу виробництва теплової енергії з тріски біомаси Miscantnus x giganteus в Україні [Текст] / О. В. Трибой // Біоенергетика. - 2018. - № 2. - С. 22-27 : іл., табл. - Бібліогр.: с. 27
УДК
Рубрики: Біопаливо--Біоенергетика--Рослинні ресурси--Україна
Кл.слова (ненормовані):
енергетичні культури -- виробництво теплової енергії -- енергетична оцінка -- екологічна оцінка -- біомаса -- тріска -- міскантус
Анотація: Вирощування міскантусу Miscantnus x giganteus в Україні для подальшого виробництва біопалива у вигляді тріски і його спалювання в біопаливних котлах є екологічно сталим за максимальної відстані транспортування до 750 км і енергетично ефективним за відстані транспортування до 400 км.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)