Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: (<.>K=національно визначений внесок<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.


    Романко, Світлана.
    Еколого-правова політика України у сфері зміни клімату [Текст] / Світлана Романко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 88-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Клімат--Глобальні зміни--Екологічна політика--Україна
Кл.слова (ненормовані):
парникові гази, зміна клімату -- низьковуглецевий розвиток -- адаптація -- Паризька угода -- стратегія низьковуглецевого розвитку -- національно визначений внесок
Анотація: Стаття присвячена розгляду актуальних питань формування напрямів еколого-правової політики у сфері зміни клімату після ратифікації Україною Паризької угоди Україною 14 липня 2016 року та правового аналізу напрямів забезпечення еколого-правової політики у сфері зміни клімату за останні кілька років. Констатовано, що зміна клімату є комплексною проблемою, вона не має простого нормативно-правового вирішення. Визначено, що напрямами такої політики є використання відновлюваних джерел енергіі? із низьким вмістом вуглецю, розбудова джерел чистоі? електричноі? та тепловоі? енергіі?, підвищення енергоефективності та енергозбереження в усіх секторах економіки тощо. Встановлено, що основні джерела викидів парникових газів в Украі?ні зосереджені в таких чотирьох секторах економічноі? діяльності, як: енергетика, промисловість, сільське господарство, лісове господарство та інші види землекористування; поводження з відходами. Звертається увага на відсутність в Україні базових програмних документів для скорочення викидів парникових газів та їх адаптації.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)