Авторизація
Прізвище
Пароль  
Увійти
 

Вид пошуку

 

Бази даних


Електронна картотека аналітичного опису статей - результати пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=негласні слідчі (розшукові) дії<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Татаров, О.
    Особливості застосування деяких нових інститутів кримінального процесуального законодавства України [Текст] / О. Татаров // Право України. - 2013. - № 11. - С. 63-70. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Кримінально-процесуальне право
   Україна
Кл.слова (ненормовані):
Кримінальний процесуальний кодекс України -- досудове розслідування -- заходи забезпечення кримінального провадження -- негласні слідчі (розшукові) дії -- додаткове розслідування -- обвинувальний акт -- прокурор -- слідчий суддя
Анотація: Проаналізовано діяльність органів кримінальної юстиції в умовах реалізації положень нового Кримінального процесуального кодексу України. Висвітлено позитивні тенденції та зосереджено увагу на деяких проблемах правозастосовної практики, що потребують законодавчого вирішення. Наведено конкретні приклади з діяльності правоохоронних органів щодо проблемних питань реалізації нових положень кримінального процесуального законодавства України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДГН (1)
Вільні: ВДГН (1)


Знайти схожі

2.


    Смірнова, Валерія.
    Права та обов’язки інших осіб, які залучаються до проведення негласних слідчих (розшукових) дій [Текст] / Валерія Смірнова // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 7. - С. 169-173. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Учасники--Права та обов'язки--Нормативно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- негласні слідчі (розшукові) дії -- права та обов'язки -- залучення інших осіб
Анотація: У статті розглянуто стан нормативно-правового регулювання процесуальних прав та обов’язків інших осіб, які залучаються до проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а також запропоновані зміни й доповнення до окремих статей КПК України в частині, що стосується цієї проблематики.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

3.


    Шульгін, Сергій.
    Використання матеріалів контррозвідувальної діяльності як доказів у кримінальному провадженні [Текст] / Сергій Шульгін // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 5. - С. 313-318. - Бібліогр. 11 назв
Рубрики: Кримінальне провадження--Докази--Матеріали контррозвідувальної діяльності
Кл.слова (ненормовані):
кримінальний процес -- негласні слідчі (розшукові) дії -- контррозвідувальна діядьність
Анотація: Проведено аналіз використання матеріалів контррозвідувальної діяльності як доказів у кримінальному провадженні як на стадії досудового розслідування, так і на стадії судового розгляду. В ході проведеного дослідження установлено, що слідчі, прокурори на підставі ст. 99 КПК України використовують у доказуванні матеріали контррозвідувальні діяльності. Іншою є ситуація з такими доказами на стадії судового розгляду, де одні суди (як правило першої інстанції) визнають такі докази допустимими, інші ж ні.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

4.


    Дрозд, Валентина.
    Судова практика щодо допустимості доказів, отриманих у результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій [Текст] / Валентина Дрозд // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 9. - С. 185-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Докази (юрид.)--Допустимість--Судова практика
Кл.слова (ненормовані):
негласні слідчі (розшукові) дії -- відкриття матеріалів кримінального -- провадження іншій стороні -- неналежний суб’єкт -- проведення негласної слідчої (розшукової) дії
Анотація: У статті визначено проблемні питання визнання допустимими доказів, отриманих у результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій на підставі судової практики: використання матеріалів, які не відкриті в порядку ст. 290 КПК України з підстав таємності; співвідношення огляду електронних засобів, вилучених під час обшуку з втручанням у приватне спілкування; використання відомостей негласних слідчих (розшукових) дій у разі зміни кваліфікації злочину на менш тяжкий; недопустимість доказів, отриманих неналежним суб’єктом.


Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)